Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ért véget két éves kapcsolatom. Az utolsó időszakokban már csak erőlködtünk, úgy döntöttünk inkább megpróbáljuk külön... lelkileg és érzelmileg úgyérzem kimerültem, képtelen lennék jelenleg egy komolyabb kapcsolatra. Nem tudnék odaadóan és feltétel nélkül szeretni, alkalmazkodni, időre van szükségem. Általában nem érdekel mások véleménye, viszont most gondoltam megkérdezem ti hogy vélekedtek az ilyesmikről! Van egy ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyunk, vonzódunk egymáshoz, de egyik részről sincs ennél, illetve szereteten, törődésen kívül semmi. Mindketten eltudnánk fogadni, hogy olyan kapcsolatban éljünk ami igazán nem jár kötöttségekkel, egymás testi és amennyire ilyen kapcsolatban lehet, lelki vágyainak hiányát kielégítsük, és ennyi. Szeretem megölelni ha egyedül érzem magamat vagy fáj valami, még is úgyérzem ha összejönnénk rosszul jönnénk ki belőle. Nem tudom ez így mennyire működhet. Nem szeretném hogy bármelyikünk is több rosszat kapjon ettől a kapcsolattól mint jót. Mégis... szerintetek ha mindketten úgyérezzük ez működne amíg nem találunk mást, akkor lehet esélye a dolognak, hogy nem törjük össze egymást?
2010. dec. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Legalábbis ilyen felállásban nem jó ötlet. Ha együtt vagy valakivel szexuálisan, meg így törődés szintjén, akkor ne keress közben mást. Ne legyen az, hogy "ha nincsen ló, jó a szamár is". Úgy értem, bele lehet menni ebbe a kapcsolatba, de amíg benne vagy, ne akarj magadnak másik, komoly párt keresni. Mert egyrészt ez neked sem tenne jót, másrészt én férfiként sosem kezdenék olyan nővel, aki úgy állít be hozzám, hogy "most van egy partnerem éppen, akivel csak azért vagyok együtt, hogy néha törődjünk egymásnak." Ha akarod, legyen kapcsolatod, de egyszerre mindig csak egy.
2010. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egymásnak = egymással
2010. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt egyszerre több vasat tartani a tűzben, amint említettem jelenleg nem érzek magamban annyi energiát amennyi egy jól működő, komolyabb kapcsolathoz kell, az egy-két hónapos "húzzuk-nyúzzuk" kapcsolatok pedig több fájdalommal járnak, mint előnnyel, ezért ilyenbe sem szeretnék beleugrani. Jelenleg nem vagyok biztos magamban, az érzéseimben, és leginkább semmiben, ami kicsit kétségbeejtő, ezért is gondoltam, hogy megkérdezem mások véleményét. Nem tudom reálisan gondolkodok-e avagy csak álomvilágban élek azzal, hogy ez így működhet. Úgy gondoltam amíg jólérezzük magunkat egymással így, addig rendben van, viszont amint kicsit is kellemetlen lesz a másiknak természetesen megbeszélnénk hogyan tovább. Szépnek és jónak tűnik ha végig gondolom csak azt nem tudom mennyire reális. Félreértés ne essék nem keresnék mellette olyan embert akivel eltudnék képzelni egy komolyabb kapcsolatot, hiszen éppen azért nem jövök össze most senkivel, mert tudom hogy most biztosan nem találnám meg a nagy Őt, akkor sem ha amúgy passzolnánk egymáshoz! Türelmetlen vagyok, és nem tudok alkalmazkodni, szégyen nem szégyen most ez van... :(
2010. dec. 24. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod egyedül kibogozni az érzelmi szálaid, egyedül talpra állni. Nem mindig csak másra támaszkodni. Fel kell nőnöd.
2010. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ahogy olvasom, tudod te, mit kéne tenni. Ne csábulj el, ne keresd a látszólag könnyebb utat. Lehet ismerkedni, de semmiféle kapcsolati szint ne legyen. Mondhatnám a csak szexuális kapcsoaltot, de nem ajánlom, mert jobban leszívna később. Inkább éld az életed, barátok, család, próbálj ki új hobbikat, és bővítsd az ismeretségi köröd.
2010. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 22:14


Világos. De nem értem, akkor mi a gond? Összejössz vele, szeretkeztek, beszélgettek, törődtök egymással. Ez tart egy darabig. Fennáll a lehetősége, hogy valamelyikőtök beleszeret a másikba. Ez általában előbb a nő szokott lenni.

Aztán ha nem stimmel valami, akkor általában jön a szakítás, bár ez sem törvényszerű. De létezik ilyen kapcsolat azért, nagyon is sok. A lényeg, hogy legyél tisztában önmagaddal és legyél őszinte. Bár nálad az előbbi nem teljesül. Szóval előbb ezt kellene lerendezned magadban.

2010. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen jó, működhet. én benne lennék ilyenben.
2010. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!