Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki rám ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki rám ír mindig msnen, de kb csak én írkálok, ő egyszavas válaszokat ad, és elvárja, hogy én kezdjek el egy témát és néha mint ha ott se lenne, vagy unná a beszélgetést, legalábbis ez jön le nekem, miért van ez?

Figyelt kérdés
bejön ez a srác és tudja hogy bejön nekem meg hogy többet akarnék,de én NEM TUDOK rajta kiigazodni.Amugy meg nem szoktam msn-ezni,csak a sráccal ott tudok beszélgetni.És 20évesek vagyunk.
2010. dec. 24. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tudsz vele beszélgetni, akkor ne beszélgess vele. Mily egyszerű. :)
2010. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, és buta vagy, ha olyan pasi bejön, akivel normálisan még beszélgetni sem tudsz.. főleg 20éves létetekre.. -.-
2010. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
probláj olyan témát találni ami otis érdekli,és miért lenne buta?a szerelem fura dolgokra képes
2010. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én nem tudok már miről beszélni vele........az égvilágon minden volt már.Vmikor tök jó és sokat beszélünk meg ír magától, vmikor meg egyszavas válaszokat,és kb egy fapofát képzelek el neki közben,hogy ugy ül ott a gépnél...de akkor az a kérdés hogy minek ír rám,ha nincs kedve beszélni :S
2010. dec. 24. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
az megszokott dolog ha rádir,probálj beszélgetni vele kettotokrol 13/f
2010. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megszokásból. Mellesleg, ha bejön neked, akkor célszerűbb lenne élőben beszélgetnetek.
2010. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz reá. Hátha szomorú...
2010. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért buta, mert az nem lehet szerelem, ha nem tudnak miről beszélgetni.


Bár igazatok van.. mégjobban buta és mindkettő, ha msn akarnak trécselni, ahelyett, hogy talán személyesen futnának össze valahol..


(Már csak azért is, mert hasonló beszélgetésem nekem is volt már online, holott olyannal, akivel amúgy nagyon jól el tudunk beszélgetni, csak valahogy gép előtt nem jönnek át a gondolatok, mimikák, stb..)

2010. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már ezerszer megvolt beszélve tali, de most karácsonykor nem akar, amikor meg beszéltünk az nagyon este volt..ugyhogy álmos se hiszem hogy lehetett,mert mindig ilyenkor beszélünk és valamikor nem ilyen hanem nagyon aktív.
2010. dec. 25. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!