Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 éve tetszik a fiú, van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve tetszik a fiú, van-e még értelme bevallani?

Figyelt kérdés
Mindketten 13 évesek voltunk, amikor először "találkoztunk" az évnyitónkon. Osztálytársak voltunk, de valószinüleg sohasem tudta meg, hogy mennyire tetszik nekem. Alig ismertük egymást, szinte szóba se álltunk egymással, már csak azért sem, mert féltem, hogy észreveszi rajtam, hogy szeretem, ezért inkább bezárkóztam, úgyhogy barátaim sem nagyon akadtak a gimiben. Visszahúzódóvá, depresszióssá váltam. 16 éves koromban, amikor a lányok elkezdenek jól öltözködni, én dacból képes voltam melegitőben suliba menni. Tudtam, hogy neki más tetszik, és hogy semmi esélyem nála. Most 20 éves fejjel már én is tudok öltözködni, a sráccal pedig megtaláltuk egymást interneten. Én irtam neki, megkérdeztem tőle hol tanul, mit csinál mostanában. Szeretném "meglepni" őt Valentin napkor egy szerelmes levéllel, amiben végre bevallok neki mindent, de nem tudom, helyesen teszem-e. Minden esetre úgy érezném, hogy nagy tehertől szabadulok meg.
2009. jan. 24. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves 20 éves lány :)

Sokunkkal megtörtént ez, ami veled. Vszleg sokkal könnyebb lenne utána még ha elutasító lenne is a válasza.

Ha magamból indulok ki, eléggé meglepődnék egy ilyen levélen, és biztos válaszolnék meg minden - de szerintem inkább élőben keressen meg.

Ez már te döntésed, mit érzel jobbnak, élőben vagy levélben.

A valentin nap megintcsak kicsit problémás választás, ha utálja ezt a napot a fiú.

De ezek igazából fölösleges parák.

Joga van az érzéseidnek felszínre törni úgy, ahogy te akarod. Én bátorítalak, hogy keresd meg a fiút.

Tényeg, van barátnője?

2009. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te ugy érzed hogy ha irsz neki egy szerelmes levelet tedd azt!!! Bár nics arra nagy esély hogy ő meg vissza iíja hogy ,,én is téged,,.Inkább ha tudod hova jár suliba vagy egyéb helyre szervezd ugy a dolgokat hogy ,,véletlen,,össze találkozzatok.Vagy hamár leveleztek akkor bevalhatod neki hogy 13 éves korod óta szereted (és ha most is)akkor azt még ne mond el neki várd meg míg erre reagál.Majd ha ezután ha jól alakulnak a dolgok akkor randizzatok. Sok szerencsét!
2009. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Az jutott eszembe, hogy az ilyen hirtelen vallomáson kívül épp most adódott neked egy életszerűbb út is, ez pedig a tudatos megismerkedés. Írtad, hogy nemrég találtad meg neten és váltottatok is levelet. Lehet h vallomás helyett (előtt) még jó volna msn-ezni, dumcsizni, elhívni ide-oda, a fiú érezni fogja, hogy hoppá lehet h nem csak barátkozásból közelít a lány.

2009. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se támadd le egy levéllel,sokkal jopbb taktika,hogyha már úgyis chateltek,kérdezd + tőle h van-e kedve talélkozni veled mondjuk egy mozira vagy korcsolyázásra,mindegy.Randizzatok párszor,utána már sokkal könnyebb lesz közeledni hozzá,mint így,levélben.A pasik nem szeretik a hirtelen erős érzelemkitöréseket,főleg ha még nem is jártok.(Ha már jártok az más.)Sokkal jobb ha azt látja,hogy laza,jófej csaj vagy,akivel jól érzi magát,elmentek ide-oda és könnyen lehet hogy hamarosan ő fog szerelmet vallani...drukkolok neked!
2009. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!