Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy ha tetszik egy lány, akkor ha a közelében vagyok izgulok, és gyomoridegem lesz, pont ugyan úgy mint egy vizsga előtt, és ez nem tudatos, ez csak úgy jön, aztán nem bírok kinyögni egy szót sem mert félek, hogy valami hülyeséget mondok és nevetségessé válok, vagy rosszat gondol rólam.

Ezen hogyan lehet segíteni?Már egy csomószor beégtem csajok előtt így, ki is nevettek.


2010. dec. 25. 20:25
 1/9 szamóca. ***** válasza:

jhha ezt én is csináltam fiúk előtt akik tetszettek...

hát nemtudom, mondjuk nekem van egy olyan előnyöm hogy lány vagyok, és állítólag az "aranyos" tud lenni mikor makog egy lány:D

de próbáld te is az előnyödre fordítani...ha elpalástolni nem tudod, akkor hagyd hogy látszódjon, és aranyos boci szemekkel mondd el alánynak hogy ez kínos neked de olyan nagy hatással van rád...hátha bejön:D

2010. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
figyelj tesó én is ebben a cipőben jártam, úgy oldottam meg h úgy beszélgettem a csajjal, mintha a haverommal beszélnék. aztán elkezded finoman csapni neki a szelet, megvárod h mit reagál, hha reménytelen akkor folytasd a beszélgetést ahogy elkezdted, hha meg belemegy akkor egyenes út és padlógáz, nyomulj ezerrel (persze fokozatosan)
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én teljesen ugyanúgy beszélek a csajokkal mintha haverral beszélnék, illetve ugyanúgy kezelem őket. Ha ezekután mindkettőtök részéről zöld az út valami felé, akkor az ki fog derülni.
2010. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálj "gyakorolni".

Járj olyan társaságba, ahol több fiú és lány van, és nem tűnik fel, ha először nem nagyon szólsz, aztán meg hozzászoksz a női jelenléthez, a velük való beszélgetéshez.

Ha tudsz valami amatőr szereplési lehetőséget, versmondás, színdarab, az nagyon sokat segíthet később lányoknál is, vizsgán is.

2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam én már mindent, de nem segít.

Tudjátok amikor vizsga előtt álltok, izgultok, hogy vajon sikerül-e, nem tudtok enni, gyomorideg, szapora pulzus, ezt nem lehet szabályozni, velem ez van ha nőkkel beszélek, nem tudom ezt szabályozni, ugyan az mint amikor a suliban vizsgázom, ott sem tudom ezt kontrollálni.Akkor is ez van hogyha haverként kezelem őket.Még nem is volt barátnőm ez miatt, esetleg nyugtató szedés segítene ezen mit gondoltok?Vagy menjek el orvoshoz?

2010. dec. 25. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Orvoshoz semmiképpen, mert körberöhög.

Ez nagyon sok fiúnál van így, át kell esni rajta valahogy.


Akkor már inkább qrvához menj, ne olyan útszélihez, hanem ahol kifizetsz egy órát, és beszélgethetsz is egy kicsit.

Ezért most biztos megköveznek a széplelkek, de tény, hogy fog növekedni tőle egy kicsit az önbizalmad egy rendes lánnyal szemben is. Sokkterápiának hívják az ilyet orvosilag.

2010. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A tánc mindenre jó!

Már hosszú évek óta vezetnek táncterápiát Mo-n. Nézz utána!

Nagyon jó eredményeik vannak. Depressziótól kezdve a szorongásig. Sok szerencsét!

2011. ápr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Qbi85 válasza:
Sajna én is evvel a problémával küszködök, de én már jó pár éve megelőzöm a gyomor ideg problémát sajna avval hogy már nem járok sehova. Pedig tudom hogy kéne eljárni ide oda ismerkedni, de minek ha nem merek odamenni egy nőhöz aki megtetszik. Mit csináljak mert már kezdem az életet értelmetlennek tartani.
2013. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért félsz a nőktől, mert a videojátékkal ellenben a nő egy igazi játékszer, ami hard módban fut, és nem elég a shift+1 kombinációt lenyomni egy kutyapózhoz.

És ezért fél még sok milla ember. Mert itt gondolkodni kell, nem történik interakció VAGY nem várt interakció történik 70%- ban, ami nincs benne a te eddigi játékszabályaidban. Tehát a nő fölött nem tudsz csak úgy ülni, amíg egyszer csak a 48 órás virrasztás után leszop. Nincs garantált eredmény, token, loot. /roll van csak. Inkább kicsit a kiteoláshoz hasonlít, elmész oda, ahol nem vagy biztonságban, ő ellövi a CD-ket, utána visszaviszed kedvező helyre, és akkor már nem lesz DEF-je, és Burstölhetsz. :)

2016. dec. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!