Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen, hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves srác vagyok sajnos eléggé önbizalom hiányos és szégyenlős..

hát a szégyenlőst meglehetősen örököltem, de van hogy kibontakozom(ritka)

hát eléggé frusztráltan érzem magam társaságban van hogy a külsőm miatt is..

nem tudom mit tehetnék.. divatosan öltözködök minden megvan, ápolt.. nem ez a gond =)

Hogyan lehetne esetleg több önbizalmam? Nem olyanra gondolok hogy minden lányt leszólítok stb.. az a helyzet hogy még csak egy visszahúzódóbban se nagyon merek beszélni..

az van hogy ha hozzám nem szólnak én se szólok..

Persze baráti körben más.


2010. dec. 26. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos mindíg ilyen sokáig ébren vagy, és ezért örökké álmos vagy, és kialvatlan.

Korábban kell lefeküdni, és akkor éberebb leszel. Úgy jobb beszélgetni is.... :-)

2010. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na, de óó :D:D
2010. dec. 26. 00:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Alkoholizálj. Ne sokat, ne mindig, de igenis járj el.

Még kétszer voltam részeg csak, de elég felszabadult voltam mindkétszer. Csak tapasztald meg milyen az.

2010. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Natessék.. szoktassad rá, hogy ne csak sokáig legyen ébren, de még alkoholizáljon is.

Csak úgy tolonganak a lányok a kialvatlan, másnapos srácok után.

Inkább legyél közvetlen, de magabiztos. Emellett nem goromba műveletlen tuskó.

Szerintem ez inkább működne.

2010. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam már.. de tudod iskolába járok :D Igen van hogy iszok páleszt stb =)

Na de hát 15 évesen nem nagyon kéne =) Főleg nem iskola mellett

2010. dec. 26. 00:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Még részeg nem voltam, de egy ideig nem is szeretnék az lenni
2010. dec. 26. 00:32
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem akaraterő:D próbálj meg felhozni valamilyen témát, tök mind1 mit:D najó azért nem mindegy de most van egy csomó alapdolog:D mosolyogj sokat:) ha pedig társaságban vagy akkor pedig merj megszólalni, szólj hozzá a témákhoz:)
2010. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát goromba és műveletlen az nem vagyok :)

Sőt ha mondhatom magamat kedvesnek és udvariasnak.. legalábbis a mai világban egy kicsit is sokat számít ha udvariasságról beszélünk.

Utolsónak pedig hogy hát.. szoktam beleszólni a témába.. tudnék is van hogy jót is.. de inkább elteszem magam.. az a helyzet hogy raccsolok is sajnos.. eléggé szégyenlem is olyan szavakat mondani amiben található r betű, így tehát kerülöm..szóval eléggé keveset beszélek.

2010. dec. 26. 00:35
 9/13 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem ha valaki melletted ül és beszélget valakivel te pedig belepofázol XD namind1.. legalább próbáld meg hátha..:)
2010. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki dadogós. Nehezen teremtett kapcsolatokat, mindíg kinevették. Végül rájött, hogy ha nem húzódik vissza, és nem retten meg a cikizéstől, akkor nyert ügye van.

Azóta ő a legelső mindíg, aki tréfát csinál akár saját magából is, a jóhangulat kedvéért. Jókedvű, magabiztos, és sok a haverja.

Hiába csúfolják, nem fog rajta, hiszen már eleve nevet az egészen.

Raccsolni jó. Régen grófok, nemesek raccsoltak. Nézd meg a Farkasházy Tvadart, ő is raccsol, aztán mégis író, és humolista. Nem?

2010. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!