Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal miért az emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal miért az emberiség legjobbjainak gyülekezőhelye?

Figyelt kérdés

Itt aztán mindenkinek 20+ centis pénisze van, mindenki 1000 meg 1 egyéjszakás kalandon van túl, 17 éves korában már saját kocsija van, egyszóval mindenki tökéletes. A lányok meg szép arccal, nagy mellekkel, illetve helyes, gazdag pasival rendelkeznek, de a világért nem vállalnák el, hogy megcsalják a párjukat, illetve egy idegen emberrel lefeküdjenek. Ők is tökéletesek kívül-belül.


Persze van egy pár kivétel is, főleg a kérdezők. Ők 25 évesen is szüzek, csúnyák, szegények, buták, esélyük sincs az ismerkedésre, és csorgatják a nyálukat a különböző, az első csoport fiaitól és lányaitól származó válaszokra.


Tényleg ekkora "senki földje" lenne a két csoport között? Tényleg ilyen sok "fullos pasi" és "csaj" van itt? Aki meg reményvesztett, annak tényleg ennyire szar az élete? Nem hiszem.


2010. dec. 27. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
sok az ámítás, sokan azthiszk h szépak ,sokan azt h csúnyák , sok pasi hazudik a f*sza méretéről h ne érezze meglázotnak h neki csak 17cm stb.. és igen vannak bizonyos társadalmi rétegek .. akik tesznbek h jobb legyen nekik pedig rossz .. akiknek mér jó és van bennük nanyi h tegyen h másnak ne legyen rossz
2010. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az előbbi csoport már rájött, hogy az önsajnálat és a saját magunk mások által történő sajnáltatása nem csak, hogy nem váltja ki mások bizalmát, hanem még csak nem is vonzó, sőt eredményre sem vezet.

A második csoport tagjai meg csak azután fognak erre rájönni. :)


Egyébként a kérdése sarkos. És általános. Vannak a szabály próbára tevő kivételek is itt.

2010. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Foorty ***** válasza:

mivel ez egy anonim oldal még nick nevekkel is, mer ugye senki nem tudja meg sohase, hogy kivagy ezért bárki bármit mondhat. ez tök egyértelmű. és többségében szerintem észre lehet venni mi kamu mi nem, vannak bőven túlzások...


amúgy "mindenkinek 17 évesen saját kocsija van": nekem is saját kocsim volt... és? ebben mi a meglepő? attól még senki nem lesz se tökéletes, se menő... van aki megteheti és van aki nem...

2010. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

te ezt miből gondolod?


nem senki földje van a két csoport között.


és nem biztos hogy azért nem csókolózott....szűz még...


mert a szülei féltik

vagy jó életet és nevelést kapott


nem muszáj csúnyának lenni

2010. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

rengeteg álszent van itt amúgy. dől belőlük a sok "okosság" amit valahol hallottak, vagy amiről azt gondolják h helyes, vagy amiért éppen lázadnak csak nem tudják elérni.

kilehet azért ám szűrni h ki ad olyan választ aminek értelme is van és igazságalapja is

2010. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

16 vagyok és a farkam is annyi :D

nincs kocsim, nem vagyok túl egyetlen egy éjszakás kalandon se, nem vagyok tökéletes....


Viszont szerényen jófejnek, kedvesnek, barátságosnak tartom magam, sokak szerint a külsőm is jó, mégse találom azt a lányt akinek ez megfelelne:S


Szóval lehet én vagyok a kivétel itt :D

2010. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Foorty, én csak a magyarországi átlagot hasonlítom össze ennek az oldalnak a törzsfelhasználóival. Persze, nyilván sokaknak van saját kocsija abban a korban, de az átlag magyar család gyermekeinek bizony nincs.
2010. dec. 27. 17:21
 8/16 Мirkó ***** válasza:
Hát igen van akinek jobban alakul az élete van akinek sz@rul... most tökmindegy milyen okból. Ez az életben is így van egyébként.
2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nagyfarku pasi nem dicsekszik a afarkaval....

aki dicsekszik az hazudik valamennyi mertekben...

sok csicska.,..

2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
megdugnám a kérdezőt...
2010. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!