Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal miért az emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal miért az emberiség legjobbjainak gyülekezőhelye?

Figyelt kérdés

Itt aztán mindenkinek 20+ centis pénisze van, mindenki 1000 meg 1 egyéjszakás kalandon van túl, 17 éves korában már saját kocsija van, egyszóval mindenki tökéletes. A lányok meg szép arccal, nagy mellekkel, illetve helyes, gazdag pasival rendelkeznek, de a világért nem vállalnák el, hogy megcsalják a párjukat, illetve egy idegen emberrel lefeküdjenek. Ők is tökéletesek kívül-belül.


Persze van egy pár kivétel is, főleg a kérdezők. Ők 25 évesen is szüzek, csúnyák, szegények, buták, esélyük sincs az ismerkedésre, és csorgatják a nyálukat a különböző, az első csoport fiaitól és lányaitól származó válaszokra.


Tényleg ekkora "senki földje" lenne a két csoport között? Tényleg ilyen sok "fullos pasi" és "csaj" van itt? Aki meg reményvesztett, annak tényleg ennyire szar az élete? Nem hiszem.


2010. dec. 27. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyet kell hogy értsek a kérdezővel.


Ilyen kérdést már én is tettem fel, azaz inkább ilyen jellegűt... A pénisz témához annyit tudok írni, hogy:

A férfiak alapból két csoportba sorolják péniszüket: átlagos és nagy. Ha egy nőt kérdezel, aki már tapasztalt a témában, ugyancsak két tábort ismertet: az átlagos, és a kicsi. Hol vannak ilyenkor azok a nagy hímtaggal ellátott pasik???


Ez egy anonim oldal, itt mindenki azt ír, amit akar, legyen az bármekkora kamu is... Jobb lenne, ha egy avatar lenne a képek mellett, ami a válaszoló arcát mutatja. Vagy esetleg egy profil lenne mindenkinek, így jobban ki lehetne szűrni a kamukat...


Ezért nem jó ez az oldal semmire sem, max nagyon amatőr színvonalon olvasgatásra... Csak mert amennyire nagy a farkuk, amennyire van kocsijuk, annyira nem tudnak leírni egy egyszerű magyar szót!!! És itt kezdődik a szégyen, hogy a b@romarcú hencegő ír, a kérdezők ezt figyelembe veszik, és közben légből kapott válasz volt eredetileg.

2010. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok, jó a testem de a farkam 13cm...már megbékéltem vele.
2010. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, de én úgy közelítettem meg a dolgot h vajon ha névvel képpel kellene osztani itt az észt vajon hányan vállalnák fel a válaszaikat??? Szerintem senki kb... Ez a szánalmas inkább.
2010. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Tényleg ilyen sok "fullos pasi" és "csaj" van itt? "


Az, hogy fullos, csinos, szép lány vagy helyes, férfias pasi relatív dolog.Tehát már itt befejezhetném a válasz írást, mert mindenki mást talál szépnek egy lányon és férfiasnak egy pasin.

Azzal meg nem foglalkozni, hogy hányan írják magukról, hogy ilyen szép vagyok, olyan jó az alakom, ja és ekkora a mellem, meg úgy mellesleg tök gazdag vagyok.Vagy hogy nekem 20centi a farkam és tökre férfias vagyok, tapadnak rám a csajok stb.

Ez meg lehet hogy nagy kamu.Anonim oldalról van szó, bárki azt mondhat amit akar, nem fogod tudni leigazolni, hogy igaz-e.

Aki pedig ilyeneket állít magáról annak valószínűleg nincs reális képe önmagáról, mert ha lenne, nem mondaná ezeket.

15/L

2010. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
15 éves korod ellenére nagyon intelligens lánynak tűnsz. Több ilyen fiatal kéne.
2010. dec. 27. 21:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező kihagyott még egy csoportot, a hangos, magamutogató búzákat.

Nem kell komolyan venni az egész oldalt,én röhögni járok ide, és még nagyon sokan mások is. Fogd fel te is így! A problémáidra amúgy sem itt kell megoldást találnod.

2010. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!