Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen alapon panaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen alapon panaszkodnak itt olyan jelenségek miatt, amikért ők a felelősek?

Figyelt kérdés

Két fő dolgot emelnék ki.

Az egyik: "Miért nincs egyetlen normális férfi sem?"

Én úgy látom, hogy lenne, csak a legtöbbet

kiirtották. Mégpedig maguk a nők, amikor a tahó, semmirekellő alakokat választják a normális férfiak helyett.

A másik: "Miért nem értik a férfiak, hogy a nem az nem?"

A nőknél a nem sokszor igen, csak szenvedjen még egy kicsit a férfi, mielőtt nagy kegyesen szóba állna vele.


De ha a nők ilyeneket művelnek, akkor miért csodálkoznak a végeredményen?


2010. dec. 27. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! Az egy dolog, hogy anno kiirtották őket, de ez nem az én hibám. Miért kéne vállamra venni ezt az egészet, holott nem én vagyok a bűnös?
2010. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem értik, hogy a nem nálunk nem mindig nem, hanem néha egy EGYELŐRE NEM.
2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellene általánosítani. Ezekkel a sztereotípiákkal már tele a tudatom. 28L
2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, de a kérdezőnek se kell panaszkodni :P
2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
A normálisnak mondható, ám harcos lelkületű, és szenvedélyes fickókat is kiherélik, aztán eldobják <ujjal mutatok magam felé>.
2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szamóca. ***** válasza:
79%

1. ebben van igazságalap, de nem értek egyet. a nők a rosszfiús pasikat szeretik,ez tény, de soah egyetlen nő a világon nem szerette ha megcsalták és hazudtak neki.

2. a nem az nem. egész egyswzerű, nincs igen. az van, hogy a nők gyakran gyengék, és befolyásolja őket a pasi. és nemet akarnak mondani, de hát melyik nő tud nemet mondani ha egyo lyan srác kéri akiért bármit megtenne? ti meg belemagyaráztok minden f*szságot.

2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem tudok erre mit mondani. én keresem a normális pasikat és mindig egy csomót találok, de általában én nem jövök be nekik. akiknek meg igen, azoknak értelmesen és kulturáltan mondom el a visszautasításom okát/okait személyesen. szóval én teljesen korrekt vagyok a fiúkkal. épp ezért várom el, hogy legyenek normálisak. arról nem tehetek, hogy nagyon sok lány/nő alpári módon fejezi ki magát és a szellei szintje és a magatartása egy majomszabású és egy kérődző állat keveréke.
2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként nem tudom mi a fene bajotok van. Férfiak vagytok, nő kell és szex. Akkor meg nem mindegy milyenek vagyunk? Vagy ha ennyire nem felelünk meg a kívánalmaitoknak, akkor legyetek mindnyájan homoszexuálisok. Úgyis a férfi nem a teremtés koronája...
2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

előbb utóbb seggleső b*zikkal lesztek körülvéve azt nézhettek

am én is tök jófej,udvarias (és szerény XD) voltam ezért néztek le (sokan de nem mindenki)

most paraszt vok és láss csodát ugrott a bulik száma

2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon sokszor fordul elő ilyen. Túl sokszor.
2010. dec. 27. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!