Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok ennyire perverz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok ennyire perverz, ribanc lenni?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, még sosem volt barátom, kapcsolatom,az égvilágon semmi.

És néha mikor elfantáziálgatok,mindig azt képzelem,hogy egy nálam idősebb (30-40es) férfival leszek. (általában ezek is vonzanak,a korombeliek sajnos nem) de hogy miért, azt én magam sem tudom.

Sőt, mi több, egy olyanra vágyom,akinek van családja.

Nem,hogy szétromboljak egy családot, csak szeretőként vágyom rá.

Én is tudom,hogy nem szép,és nem jó. De szerintetek miért érzem,kívánom ezt,járt már valaki hasonló cipőben?


2010. dec. 28. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, édesapáddal milyen a kapcsolatod? Lehet, hogy inkább egy megfelelő férfimintára vágysz, nem is egy szeretőre. Ha tisztázod magadban, hogy valójában mit is keresel, nyilván rájössz arra, hogy ez egy téves út, amin jársz. Egyébként próbálkoztál már korodbeli srácokkal?
2010. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek teljesen igaza van. A gond ott van, hogy édesapád nem tudott (idő, vagy személyiség hiányában) igazi férfiképet mutatni. Ezért keresed most az idősebbekben az igazit. Ez nem a te hibád, és nem is az övé, egyszerűen így alakult.

A legjobb, ha a saját korodbeliek között keresel egy érett gondolkodású fiút, mert hidd el, lehet találni. Nem baj, ha kicsit idősebb, lehet az még akár 25 éves is, de gondolkodjon éretten. Van ilyen azért, hidd el.

És köztük is van, aki felnéz rád, csodál téged, és megadja mindazt, amit otthon nem kaptál meg. LEgyél türelmes, ne csessz szét egy családot.

2010. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem,ez nem apakomplexus. Köztem és az apukám között mindig jó volt a kapcsolat,mai napig az,szinte mondhatom,hogy az egész családom volt a legjobb barátom,elképesztően szerencsésnek mondhatom ebben magam.

Próbáltam természetesen korban hozzám illőkkel ismerkedni, de nem vonzódtam hozzuk, néhányhoz egy kicsit, de végül rájöttem,hogy nem olyanok,amilyeneknek én hittem.

És pl. ha a diszkóban beszéltem egy fiatalabb sráccal (20-23),és megjelent egy idősebb,levenni nem tudtam róla a szememet,és elég idiótán éreztem magam.

2010. dec. 28. 07:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is tudom, mi lehet. Ebben az esetben talán tényleg próbálj meg egy negyvenes férfival összehozni valamit. De lehetőleg egyedülállót keress, a családos apák többet érdemelnek, ezt te is tudod. Ha nem csak a pénze, az egzisztenciája hajt, akkor miért ne?
2010. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szánalmas ekkora korkülönbség, vagy csak én vagyok maradi
2010. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 34-éves vagyok és megismerkedhetünk!
2010. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarsz, vagy félsz elköteleződni. A szeretői kapcsolatban nem kéne hosszú távra tervezned, nem lenne olyan komoly a kapcsolat, amilyet nem akarsz magadnak.


Kisebb esélyt adok annak, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de nem akarsz végigbukdácsolni a másik személyiségfejlődésén, ezért egy kész, sikeres embert akarsz magadnak.


Még kisebb esélyt adok annak, hogy nem akarsz sose szülni, ezért olyat keresel, akinek már várhatóan nem kell több gyerek.

2010. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem perverzitás, az más kategória, ez csupán vágyakozás álom egy olyan dolog iránt, ami mások számára természetellenes és elítélendő. Tulajdonképpen az érzésre vágysz, hogy szeretője légy valakinek, s fiatal vagy ezért...ilyenkor sokminden megfordul az ember fejében. Velem is volt már így...elmúlik, vagy érettebb fejjel kipróbálod őket, de csakis egyszer szabad....ezt ne feledd sosem
2010. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám, majd én kikúrállak. :)
2010. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

dugnálak egész nap

20F

2010. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!