Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lánynak gondolod őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánynak gondolod őt?

Figyelt kérdés

18éves múlt,volt egy majdnem 4éves kapcsolata,most pedig van egy 5hónapos kapcsolata.

8fiúval volt szexuális kapcsolata, ebből 3 egy éjszakás

4- a 4éves kapcsolata

5-1hónap

6-2hetes

7-4hetes

8- pedig a mostani akivel 5hónapja



a szüzességét 14évesen vesztette el, akkor már 5hónapja jártak az első barátjával.

Na a kérdés hogy "rossz lány"?

Mi a véleményed róla?

Én a barátnője vagyok, azért tudok ennyi mindent.


2010. dec. 28. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis barátnő vagy, hogy az ő féltett titkait kiírtad most a netre, és róla akarsz csámcsogtatni ismeretleneket. Én inkább most rólad gondolok ezt-azt.
2010. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rólad van szó... csak még vállalni se mered a szabados életed. Egyébként akárkiről is van szó, magánügye, miért is ítélkezne felette bárki?
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

szerintem magadról írtál xd

nem gondolom ettől még,h. "rossz lány" vagy

2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel, de ha ezt meglátnám és én lennék a barátnőd, többet az életben hozzád se szólnék. Elég sz ar alak lehetsz, ha ezt így kiírogatod...
2010. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy róla van szó. Egyébként 1 egyéjszakás miatt is lehetsz rib.anc, ha simán lepippantottál valami ismeretlent egy buliban.
2010. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Öcsém! Jó, hogy nem exel táblázatot vezetsz a barátnőd pasijairól. Szerintem laza erkölcsű a barátnőd, és mivel madarat tolláról, embert barátjáról, feltételezem, hogy te sem vagy valami jókislány :)
2010. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Könnyűvérű röviden és tömören
2010. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kissé lazák az erkölcsei akárkiről is van szó. De ettől még persze lehet "jókislány". Viszont kétségtelen, hogy az én szememben is ez egy rossz pont lenne.


A lényeg inkább az, hogy ez a sok kaland hogyan is fért bele az elmúlt 5 évbe? Hiszen a 4 éves és az 5 hónapos kapcsolata mellett mikor volt ideje ennyi kalandra? Vagy talán félrelépett?


Másrészt volt neki 1 hónapos és 4 hetes kapcsolata is. Ez gyakorlatilag nem ugyanaz? :P


28 éves ffi

2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Könnyű préda, erkölcstelen kissé, 18 éves korára kiégett.
2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ki szeretne egy msn címet és egy képet róla????
2010. dec. 28. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!