Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális és "szép" embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális és "szép" embernek sincs már szerencséje?

Figyelt kérdés

Tudom millió ilyen kérdés volt már. De még mindig nem értem... Már lassan kiröhögöm azokat, akik utcán leállítanak, hogy hű, milyen szép vagy... Mert van ilyen, mégsem tudom már elhinni. Önbizalmam szépen esik le, hiába a bókok, ha senkit nem érdeklek igazán. Pedig nem vagyok egy felfuvalkodott öntelt tyúk.

Miért ilyen nehéz párt találni?

Vegyétek ezt "költői kérdésnek", amit jó volt kiadni magamból... Mert kezdek elkeseredni, hogy huszonévesen ilyen nehéz minden. Tudom sokan írnák, milyen hülye vagyok, meg ezer ilyen kérdés volt már. Így csak azok írjanak, akiknek tényleg van hozzáfűznivalójuk.


2010. dec. 28. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek lendülj túl azon, hogy a szépség számít a párkapcsolatban. Nem így van. A szépség számít a szexben, ami az ismerkedés elsődleges célja, de ennyi. Normális párt és párkapcsolatot más szempontok szerint lehet találni.
2010. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet túl szép vagy és ezzel megijeszted őket, hogy nem tudnának megfelelni neked. De szívesen megnéznék rólad egy képet, mert látatlanba lehet, hogy tök hülyeséget mondtam - mert lehet csak kedveskedni akarnak neked, közben tök mást gondolnak-. Akár privátban is, de tényleg érdekel, hogy annyira szép vagy-e. :)
2010. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam hűde szépnek. Azt furcsállom, hogy sokak szerint az vagyok, rengetegen megnéznek és bókolnak, de megismerni senki nem akar. Utána persze eldőlne, hogy jók vagyunk-e együtt és lesz-e belőle párkapcsolat...
2010. dec. 28. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, normális lánynak tűnsz... de csak ha nem gáz, h én viszont nem nézek ki vmi jól.
2010. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de gyanítom, hogy az ország másik felén vagy :)
2010. dec. 28. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, h te hol vagy :)
2010. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szép????


Kinek mi:...


A szépség is múlandó, sokan nem fogják fel ezt. A sok tini majd rájön, hogy korántsem érettek és szépek...


Csak okoskodni tudnak és a tökéletességet sugallni...

De rájönnek, az általuk képviselt értékek nagy nullák, és nem attól szép valaki, hogy ilyen olyan cuccokban jár, stb..


De meg légy megelégedve magaddal. Ha nem tartod magad szépnek, akkor úgy is van...

Erről nem tehetek, te magad generálod a problémát...

Meg a média..

2010. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%-os, nem te vagy az, aki minid azért sír, hogy a csúnya fiúknak soha semmi esélyük?
2010. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De igen, de ha nem próbálkozom, akkor még inkább semmi esélyem :)
2010. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép????


Kinek mi:...


A szépség is múlandó, sokan nem fogják fel ezt. A sok tini majd rájön, hogy korántsem érettek és szépek...



Nem kell féltékenynek lenni a szép tinédzserekre. Ők amúgy is nagyobb százalékban szebbek, mint a felnőttek.

2010. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!