Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Idézet részlet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Idézet részlet. Bővebben lent. ". Annyi időd sem lesz h azt mondd: tévedtem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Találtam régebben egy nagyon jó idézetet csak már nemtudom hol van és elis felejtettem.. csak egy részlet maradt meg bennem..:

"..... annyi időd sem lesz h azt mondd: tévedtem"

vagy vmi ilyesmi.. ez kellene!! nagyon fontos.

előre is köszönöm..


2010. dec. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiakarsz nyírni valakit, és megadnád a módját?
2010. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd azt, hogy nem akarsz velem többet beszélni és nem akarod, hogy bármi is legyen köztünk! És én úgy eltűnök az életedből, hogy arra sem lesz időd, hogy azt mondhasd: "tévedtem".
2010. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt: megbánod még azt a napot, mikor elárultál engem! Ha nem én, akkor a társaim elintézik, hogy egy egész életre megnyomorodjon a családod! Kamatostul visszafizetem még neked azt, amit velem tettél! A saját véréd, okádékod, és bélsaradban visítva fogod kívánni azt a napod, amikor végre, egy szamurájkard suhintásával véget vetnek az életednek!

A leendő gyermekeid csupasz kis feje lesz lemetszve RaD-Now-T kutyám játékszere!

Legyél tízezerszeresen kárhozott!

Legyél átkozott!

Élj sokáig nyomorékként, életképtelenékt saját tested börtönében!!!

Én leszek az utolsó gondolatod, és üldözni foglak, még a halálban is!!!!

N-E-M MENEKÜLHETSZ!!!

2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem tetszett.
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
húú ezt én is ismerem... és nemrég hallottam is... de nemtom hol. vmi filmben. :S
2010. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A másodiknak nagyon köszönöm pont arra gondoltam :)


A film idézet sem rossz .. de nem arra volt szükségem köszi :)

2010. dec. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!