Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoztok azon, ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkoztok azon, ha vki bejelöl titeket facebookon, iwiwen stb. , h ezt azért teszi mert tetszel neki vagy szeretne veled közelebbi kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

Persze itt nem arra gondolok, h egy lány bejelöl egy másik lányt, aki ráadásul barátnője is. Hanem például, ha egy fiú bejelöl egy lányt, akivel már beszélgetett, ismerik egymást, de nincsenek napi vagy szoros kapcsolatban.

Vennétek ezt a lépést (mármint a bejelölést magát) mondjuk egy udvarlás kezdetének?

Vagy nem számít egyáltalán semmi?


2010. dec. 28. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam. És igen akik szimpatikusak azokat bejelölöm. :)

f/22

2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én az ismerőseimet jelölöm csak be.

Azokat akiket utálok nem.

2010. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sasna ***** válasza:
igen, ebben van vmi.. :)
2010. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 szamóca. ***** válasza:
nem gondolnám...azért vannak az ilyen oldalak hoyg bejelölgessék egymást az emberek.
2010. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azokat jelölömbe akik megérdemlik. Nem feltétlen randizás céljából, hanem akár baráti alapon is.
2010. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok azokról, akik így próbálnak"jelezni" felétek?
2010. dec. 28. 18:48
 7/16 szamóca. ***** válasza:
jelezzen egyértelműbben mert ezalapján túl sok udvarlom lenne:D
2010. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Engem már jelölt be 40 éves nő is. Semmit se akar tőlem én se tőle, csak ismerem mert a faluban lakik.

A szomszéd csaj is bejelölt és nem tudata hogy akarna valamit. Visszaigazoltam és kész.


Én ha bejelölök egy lányt akkor az nem azt jelenti hogy akarok tőle valamit, jelöltem már be olyat is aki kimondottan csúnya. Azért tettem mert ismerem.

2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám h ez jelzés-e, mivel szimplán haverságból is bejelölhet...
2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a közösségi oldal az ismerősökről szól, akkor azt is illene bejelölni, akit utáltok. Elvégre, ismeritek. Aki nem ezt teszi, az képmutató.
2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!