Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy "asszonyos" vagyok. (jelzem,19 éves vagyok és törődöm a külsömmel). állítása szerint nem rosszindulatból mondta, csak úgy. Hmm . Mitől lesz valaki "asszonyos"?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ezt így nehéz megfogalmazni. Szerintem te még biztos nem vagy az. Ez általában házasság, együttélés után, közben szokott jobbára kialakulni. Felénk így fogalmaznám meg. Az addig ápolt, csinos, takaros menyecske, kevésbé törődik magával (haj, smink, öltözet), esetleg, ha csinos vékony testalkatról hirtelen hízásnak indul és nem is foglalkozik vele, hanem ezt természetes folyamatként fogja fel. Én isemrek olyan embert, akinél az természetes felfogás, hogy miután férjhez megy az ember úgyis meghízik. Elég hülye felfogás sajnos, én nagyon nem értek vele egyet. Egy nő igenis törődjön magával (ezt általánosságban értem), még akkor is ha férje van, nehogy annak eszébe jusson más irányba kacsingatni, hisz ő is csak férfiből van.
2009. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet arra értette, hogy érettebnek nézel ki a korodnál.
2009. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy kicsit ducibb vagy vagy ahogy oltozkodsz, az nem annyira szexi. Ezetleg frizurad, viselkedesed lehet ilyen, termeszetesen nem ismerlek, ezeket mondanam valakin asszonyosnak.
2009. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sztem ez a folyamat isssszonyatosan erotikus - persze egy darabig. (max +15 kg, ne szőrösödj, ne kezdjen el kacsásodni a járásod...... na de ez még évtizedekre van :))
2009. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Kérdem én miért vagyok lepontozva (első válasz). Más is hasonlókat írt csak nem ennyire részletesen. Ez megint egy olyan kérdés, ahogy az ember saját véleményét fejtheti ki. Miért kell lepontozni, nem tudom megérteni.
2009. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többször volt, hogy egy lány, akit régen nem láttam, aztán újra, az jutott eszembe: ez jól megasszonyosodott.

Biztos vagyok benne, hogy a lány ezt sértésnek vélte volna, pedig pont az ellenkezője miatt gondoltam.


Az hogy 19 éves lánynak mondta a fiú, nem jelent semmit. Fiatalabb lányoknál is ez történik/történhet.

2009. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!