Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nem volt még barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem volt még barátnője az biztos hogy csúnya?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok de nem volt még barátnőm. Azt mondják nem vagyok csúnya, volt aki meg is lepődött h nem volt barátnőm mert szerinte jól nézek ki. Nem tudom hogy igaz e vagy sem lehet hogy kamuzott.

Nem azért nincs barátnőm mert nem szerettem volna, csak aki nekem kellett annak én nem kellettem, ha lehetett elkerült, ha hívtam valahova akkor nem ért rá.


2010. dec. 29. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy csúnya, de nem vagy esetleg...csóró?
2010. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki jóképű attól még lehet önbizalom hányos és az már nem tetszik a nőciknek.
2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hiányos*
2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Dehogy is. A csúnyság/szépség fokmérője nem az, hogy volt-e már párkapcsolata az embernek. Ismerek kevésbé előnyös külsejű férfiakat, akiknek tök szép barátnőjük van. Ezt persze nehogy magadra vedd, ettől még nem hiszem, hogy csúnya lennél (ha egyszer azt mondták, jól nézel ki).


Én pl. egy tök csinos 26 éves nő vagyok, és még nem szexeltem. Na, erre varrjál kabátgombot!


Szóval csak annyit akartam ezzel mondani, hogy nem a külsőn múlik, hanem mindenféle lelki dolgokon inkább.

2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mit értesz az alatt hogy csóró?


Szüleimmel lakom családi házban, nem éhezünk ,van fűtés, van meleg víz , bár saját kocsim nincs de van a családban autó. Van jogsim és van egy robogóm. Nem vagyok igénytelen, nem vagyok büdös, tiszta ruhákban járok...:D


Nem vagyunk gazdagok, nincs több milliós kocsink. De nem is vagyok annyira szegények hogy ne tudjam mit eszünk ma.

2010. dec. 29. 11:02
 6/16 anonim ***** válasza:

A csóróság önmagában nem gáz szerintem, dehogy az. Akkor gáz, ha az ember lustaság miatt csóró, holott megtehetné, hogy rendesen dolgozik. Továbbá még ami nagyon gáz és taszító tud lenni: az a BETEGES spórolás (mármint ha anyagilag nem áll jól egy férfi). Hangsúlyozom, nem az ésszerű takarékoskodásra mondom ezt, amikor megnézi az ember, mire ad ki pénzt, ezzel nincs gond. De ha valaki már olyan betegesen spórol, hogy pl. sz*rni is a közeli bevásárlóközpontba jár, hogy megspórolja a vécélehúzás árát... vagy ha mégis otthon sz*rik, akkor nyitott ajtónál, hogy a villannyal spóroljon -- na ez rohadtul beteges és visszataszító tud lenni egy nőnek.


Ne értsd félre, kérdező, nem Rád mondom ezt. Csak a csóróságról jutott eszembe. Volt egy ilyen pasim, aki ezeket a dolgokat megcsinálta -- hát innen az elrettentő példa.

2010. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, nincs túl sok önbizalmam.:S
2010. dec. 29. 11:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem szórom a pénzt, alapvetően mindig teszek félre, de van olyan nap amikor több ezret elköltök pedig nem kapok havi 20-at sem.
2010. dec. 29. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Önbizalom, öcsisajt. Ne verd a nyálad a jó s*ggek és cs*csök után, mint holmi szűz 15 éves kisfiú. Légy boldog azért, aki vagy (b*sszus, ma már hányszor írtam le ezt :)), és hidd el, majd jól belédkopogtat az a rib, akiért eladnád a lelked is a románoknak.
2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is lehet,mert nem jérsz el túl sűrűn otthonról,túl válogatós vagy,vagy nehezen nyilsz meg másoknak és nehezen kezdesz beszélgeetni valakivel. De szerintem nem az az oka h csúnya vagy . Az egyik barátnőmnek is 21 éves korába lett az első barátja pedig szép lány
2010. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!