Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb jó pasinak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb jó pasinak, miért van csúnya barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerek sok olyan pasit aki szinte bármelyik nővel összejöhetne, de bányarémekkel járnak. De ismeretlenek is látok ilyet rengeteget.
2010. ápr. 14. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb jó csajnak, ronda a pasija
2010. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én viszont tőled kérdezném ezt fordítva.Miért van sok jó csajnak csúnya barátja???
2010. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki pont az a jó csaj akit te bányarémnek találsz. Vagy van pénze. Vagy akármi más lehet a háttérben.

Én is sokat láttam már ilyet, főleg k*va jó fekete pasikat, akik undorító dagadt nőkkel vannak együtt.. :S

2010. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Mert a csúnya lányok nyomulnak. A jó csajok meg tudják, hogy jól néznek ki és egész nap álmodoznak a szőke hercegről, nem tesznek érte semmit, hogy eljöjjön.

+ a legtöbb srácnak mind1 lyuk-lyuk csak a keret más.

2010. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ma 23:19


Így van.


Az unatkozó klimaxos vénk.rvák találták ki azt a dumát, hogy a férfi szeret küzdeni a nőért.


Szeret hát, de ha ott a könnyű préda, minek törje magát? :D

2010. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elég szubjektív, hogy kinek ki a jó csaj vagy jó pasi...
2010. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ez mindkét oldalon így van.


A jó csajokhoz nem mernek oda menni a srácok. A nyomik meg mindegy minden alapon oda mennek és bepróbálkoznak. A csaj úgy van vele nem próbálkoznak nála normálisak, és idővel lejjebb adja a szintet és ezért összejön a nyomival, aki nyomul.


A rossz kinézetű csajok szintén nyomulnak, mert náluk senki nem próbálkozik. És mint tudjuk manapság a nyomulós csajok nyernek.

2010. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakran fennáll azaz eset, hogy a kevésbé szép leányzók v. pasik gyakran sokkal intelligensebbek jobb génekkel megáldott társaiknál és így a kiszemelt áldozatot a mély intellektualitásukkal veszik le a lábukról. Erről mi a véleményetek? (én ebbe a kategóriába sorolom magam:D)
2010. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mert nem a külső számít :D

Mikor jó csajod van vigyázni kell rá mert mindenki megdugná... Mikor ronda de okos házias akkor arra kel vigyázni nehogy más elvigye.

Egyébként a széppasikat levadásszák a jó csajok akik minden pasit megkaphatnak, majd dobják a pasit.

Ezt unjuk meg és szerzünk egy közepes csajt aki mindent meg tesz nekünk, hogy megtartson. (ágbyan is).

A pasiknak is fontos az állnadó kapcsolat cask jol palástoljuk :D :P

2010. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek 23:30-l.

Én is tetszem elég sok nőnek(szerencsére) szórakozóhelyeken is csajok többet jönnek oda hozzám mint én hozzájuk Mert jönnek akkor én minek.

De voltak nagyon nagyon csinos bnőim,ők beképzeltek, unalmasak(nem akarok általánosítani vannak biztos kivételek csak nagyon ritka) Ők csak arra jók. Komolyabb kapcsolatom nem volt (pár hónaposak voltak)

Egyetlen több éven át tartó kapcsolatom volt egy csúnyább nővel és sokkal jobb volt, furcsa volt, hogy nővel is lehet beszélgetni és tett is valamit a kapcsolatunkért, nem az volt a hozzáállás, hogy szép vok örülj hogy veled vagyok, és még 10-n állnak sorban nálam..

2010. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!