Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember nagyon kedveli egymást, mégsem lesznek együtt. Hol a probléma?

Figyelt kérdés
Egy csajjal nagyon jóban vagyok, jókat beszélgetünk, jól érzi magát a társaságomban, vidám velem, és vonzódik hozzám. Viszont kerüli az olyan eseteket, ahol csak kettesben lehetnénk. Nagyon kedvelem, ahogy ő is engem, de nem jutok vele előre, nem ad nekünk esélyt, és nem tudom, mi az oka...Mi működik rosszul?
2008. jan. 25. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, fél a szextől. Nem szűz még?

Vagy csak barátságot akar tőled.

Vagy csak a teherbeeséstől fél.

Hívtad olyan helyre ahol kettesben lehettek? Utaltál arra hogy te mit szeretnél tőle? A nők nem igazán tanulnak meg gondolatot olvasni, ezért meg szoktuk beszélni a dolgokat.

2008. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy kettesben? csak akkor hajlandó veled lenni ha mások is ott vannak?

nem hiszem hogy ezt azért tenné mert csak barátságot akar. akkor nyugodtan engedné hogy kettesben vagytok

sztem fél valamitől... tőled, vagy a szerelemtől vagy akármitől... vott már kapcsolata??

2008. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem szűz, és volt egy hosszú kapcsolata. És persze, hogy utaltam rá, mit akarok. Én is erre gondoltam, hogy még a barátom se lehetne így. Fél vmitől, és közben mégis ragaszkodik. Hogy lehetne meggyőzni, hogy ez a félelem eltűnjön?
2008. jan. 26. 11:33
 4/5 anonim válasza:
100%
Próbáld meg egy kicsit tolni magadtól, vedd lazábbra a dolgokat, és ha látod rajta h zavarja az, h kevésbé érdeklődsz utána vagy nem foglalkozol annyit vele, vond kérdőre, h akkor mit is várna tőled tulajdonképpen.
2008. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írtad, hogy volt egy hosszabb kapcsolata. Azt nem tudod, hogy miért szakítottak? Mert ha mondjuk a srác megcsalta a lányt, akkor lehet, hogy azért nem érdeklődik mert fél, hogy újra megtörténik. Nem feltétlenül azért, mert nem bízik benned vagy valami, csak a szerelemmel nincsen jóban. Vagy ha pl. közös megegyezés alapján szakítottak, lehet, hogy nem akar még új kapcsoltatot, mert nem tette túl magát rajta. Nem tudom mennyit segítettem, de gondold át ezeket ;) :)
2013. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!