Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szilveszterkor megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szilveszterkor megyek életem első igazi bulijára. (13/L) félek! Segítettek?

Figyelt kérdés
Mi van ha egy fiú letapizik? És ha flörtölni kezd? És ha részegen nyomuk? Légyszi adjatok tanácsokat!
2010. dec. 30. 01:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"13 évesen csak a bulikon jár az eszed... és elfeledkezel anyád 26. születésnapjáról??"

XD

Ne aggódj, ne igyál túl sokat, ne fogadd el, ha cigivel kínálnak, és nem tom, milyen társaság lesz, de ha "olyan", akkor ne igyál olyan pohárból, amit őrizetlenül hagytál. Jobb lenne, ha valaki idősebb barátnőddel mennél. remélem segítettem

2010. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mindenki nagyon sokat segített :) köszönöm szépen :)
2010. dec. 30. 12:42
 23/28 anonim ***** válasza:
legyen mindig nálad egy sörös üveg és ha röviddel kinálnak akkor úgy csinálsz mintha meginnád utánna meg visszaköpöd a sörös üvegbe xd és ez úgy látszik mintha sörrel kisérnéd :)
2010. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, ha nem mész el. :) Tudom, tudom, nagyon izgalmasnak ígérkezik, de még fiatal vagy hozzá. És tapasztalatból mondom. Én is ennyi idős voltam, amikor életem első bulijára mentem, de hiba volt, gyerekként semmi keresni valóm nem volt ott. Csak útban voltam mindenkinek, és nekem se volt túl jó. :D
2010. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát azért pont szilveszteri buliba kezdeni...:D Mindegy, arra viszont számítsál, hogy ki fognak kezdeni veled, mert nyílván ilyenkor mindenki részeg.. A piával meg nagyon vigyázzál, mert utánna nagyon kívánni fogod
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Milyen volt a buli?
2011. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
lehet olyan buli volt, hogy örül ha ha nem fog ugatni :)
2011. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nagyon jó:D és nem voltak olyanok. alig 30-an voltunk:)
2011. jan. 8. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!