Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen legyen A pasi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen A pasi? Mit keresnek a lányok/nők a fiúkban/férfiakban? MI a fontos az elején, a megismerkedésnél? A néhány éves kapcsolatokban? és amikor már hosszabb ideje eggyütt a felek? Mi az ami nagyon nem szerettek bennünk?

Figyelt kérdés

Külső,belső tulajdonságokra gondolok.Mit tartotok fontosnak?

Kérlek ne csak egy-egy szóval válaszoljatok.Fejtsétek ki kicsit részletesebben.

Tudnátok válaszolni mindkettőre?


2009. jan. 26. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A megismerkedésnél nagyon fontos,hogy a pasi odafigyeljen rám,érdekelje amit mesélek neki,kérdezzen vissza és ne csak a saját dolgait mesélje.Nem szeretem ha a volt barátnőjükről mesélnek,mert akkor az a gyanúm támad,hogy még mindig szereti a srác.

Számomra nagyon fontos belső tulajdonságok,hogy legyen a pasi kedves,udvarias,figyelmes,segítőkész legyen,lehessen rá számítani és az elmaradhatatlan humor.Nem szeretem a nagyon komoly embereket akikkel nem lehet viccelni,valószínű azért is mert én alapjában nagyon vidám vagyok.Nagyon jól tud esni mondjuk egy kis meglepi néha,aminek egyáltalán nem kell nagy dolognak lennie,elég 1 tábla csoki.Néha esetleg írhat egy-két kedves SMS-t,ezzel is tudom,hogy gondol rám.De nagyon fontos,hogy ne vigye túlzásba,mert akkor elveszti a varázsát,és azt se hajtogassa folyton,hogy mennyire szeret,inkább bizonyítsa!Azt sem szeretem ha állandóan a nyakamon lóg és ellenőrizget,meg ha nélküle nem mehetek el sehova szórakozni.Szerintem egy kapcsolat alapja a bizalom.Asértődős pasikat sem szeretem,akik aztán arra várnak,hogy engeszteljem ki őket,mikor csak valami apróságon kapta fel a vizet.

Külsőleg meg hát mindenkinek más jön be,én személy szerint imádom a hosszú hajú pasikat,pláne ha még szakálluk is van.Nem szeretem azokat a tipikus szépfiúkat.

2009. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

F/17 vagyok és azért válaszolok, mert úgy tűnik, hogy itt a hölgyválaszolók kihagytak néhány tulajdonságot [mert szerintem idealizálnak], ami szerintem fontos.


A kapcsolat elején fontos a titokzatosság, magabiztosság sugárzása. A lányok eléggé belehabarodnak az ilyesmibe. Ugyanakkor nyitottnak, humorosnak kell lenni. Ezek között kell találni egy egyensúlyt.


Már emlitették a spontaneitást és azt, hogy ne legyen papucs. Igen ez fontos. Tehát ne teljesítsen egyből minden kérést, óhajt, sóhajt, ne legyen mindig túl kedves. És annak ellenére, hogy a bizalom fontos, tartsa fenn kicsit azt, hogy ha nem értékelik akkor könnyen elveszthető.


Az érzéseit ne szavakkal hanem tettekkel mutassa ki [ezzel fentartja az erotikus feszültséget is]. És ne legyen nyálas.


Mégegyszer: F/17 voltam.


<M>

2009. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom h előttem nem írták a lányok de sztem az is fontos h a fiú ne csak magáról tudjon beszélni és ne legyen túl EGOISTA!!!engedje a lányt beszélni is és figyelje amit mond mert nem szeretjük ha 1 fiú egyfolytában magáról áradozik...:S Nekem még az is fontos h ne legyen annyira papucs és nyalizós h mindig hagyja a lányt nyerni,akármiről is legyen szó,1 férfi az legyen férfi és nekünk sztem ez kicsit égő ha a fiúk mindig hagynak minket nyerni


Egy fiútól még elvárjuk h emlékezzen a szülinapra és stbre...

Lehessen vele beszélgetni és nem ien számítógépekről meg ienekről:S

Ne legyen túl erőszakos,ha a lány nem akar vmit akk ne erőltesse rá!

Külsőre is azért van 1 kis ideál.Sztem a legtöbb lány a magas fiúkat szereti,akik nem túl vékonyak de nem is kövérek.Ja és még belsőre annyit h ha vki oannal jár aki 1 suliba jár vele,akk a fiú ne legyen annyira szerény h oda se mer menni hozzá megfogni a kezét stb...


hát most kb ennyit tudtam mondani de ha lenne még időm akk sorolhatnám tovább:D


14/L

2009. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.Jók.Remélem lesznek még.
2009. jan. 28. 20:43
 15/16 A kérdező kommentje:

ézekhez mit szóltok? Pontozhattok is.

szerény

határozatlan

félénk

visszahúzodó

gátlásos

csendes

önbizalomhiányos

ha nem ért semmihez

nincsen célja amit szeretne elérni

bátortalan

nem tud táncolni

nem jár szórakozni

társaságban nem tud feloldódni


ezek mennyire rosszak,meghatározóak? áthidalhatóak? vagy kizáró ok/ok ???

2009. jan. 28. 20:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Pénz külső értékek belső nem számít nagyon felszínesek a nők ez a tapasztalatom 21/F
2017. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!