Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek régen viccből felvetettem, hogy ki kéne próbálni 3asban is a szexet (ő is az első nekem, és én is az első vagyok neki, másfél éve vagyunk együtt, ö18 én 19)...azt mondta, hogy benne van ha a 2 lányért cserébe "kap" 2 fiút...na most engem ez igazából csak fantázia téren érdekel, meg nem tenném...de ő annyira bezsongott ettől, hogy azt mondtam bele megyek, hogy két fiúval...rengeteget gondolkodtam és úgy döntöttem, hogy ez nekem nem fog menni, nem tudom azt végig nézni hogy mást kényeztet helyettem, erre ő azt mondta tök csalódottan: "hát jó". Szeretném minden vágyát kielégíteni még talán ezt is...érte...mit tehetnék ebben a helyzetben? menjek bele és kockáztassam, hogy aztán a szemébe se fogok tudni nézni vagy felejtsük el az egészet és izguljak azon, hogy (mivel elég hosszú távra terveztünk eddig) később meg csal...mert neki igazából az a lényeg, hogy MÁSSAL milyen a szex...érdekes módon fiú létemre kevésbé izgat ez, mint őt
2010. dec. 31. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nemígykell ezt felfogni.. szerintem inkább mondd hogy mégse.. inkább legyetek egymásnak,csináljátok ti ketten.. mert ismeritek egymást.. de ahogy gondoljátok :)
2010. dec. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heh.Vigyázz mit kívánsz mert megkapod!

Bele ne menj,hogy megdugják!

Ez a két nővel dugás meg nem egy nagy szám.Eddig 3 pár csajjal csináltam és "midíííg,minden körülmények közt":D az lett a vége,hogy kb 3 hónapig működik,aztán mindkettőt buktam.

Az egyik úgyis mindig jobban teszik,plusz elkezdenek egymásra féltékenykedni,nem tartható fent hosszabb távon.

2010. dec. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Mindig minden körülmények között":D:D akkor hagyjam rá az egészet és ne foglalkozzak vele?:) majd "kinövi"?
2010. dec. 31. 04:23
 4/4 gratis30 ***** válasza:
Kérdező kommentje előtti válaszolóval teljesen egyet értek. Viszont azt hozzátenném, hogy sajnos a tapasztalatlan emberkék akiknek egy partnerük van sokkal kíváncsibbak, mint azok akik már "éltek" vagyis több partnerral voltak. A tapasztaltabbak tudnak viszonyítani, hogy mijen a jelenlegi partner és ha jó akkor nagyobb az esély arra, hogy hűséges. Ha viszont te voltál az első akkor van két variáció. Vagy megbecsüli azt az erényét, hogy nem volt fűvel-fával és tényleg egy szép kapcsolat alakul továbbra is köztetek, vagy mindíg ott fog bújkálni a kisördög, hogy mással milyen is lehet és ezért hajlamosabb arra, hogy férelépjen. Te ismered milyen a csaj, viszont ha már ennyire felspanolta magát azon, hogy milyen két pasival akkor én nem biztos, hogy 100%-osan nyugodt lennék miatta. A több csajos muri meg szerintem nem éri meg annyira, hogy kockáztassad a kapcsolatotokat.
2010. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!