Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fellángolás ez, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás ez, vagy tényleg kezdtem megszeretni?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak elváltak a szülei és elköltözött az anyukájával 400 km-re innen. Karácsonykor jött haza. Holnap reggel indul vissza. A kérdésem ott kezdődik, hogy jött vele az unokatestvére. Én nem régen szakítottam barátnőmmel, és neki sincs most barátja. Holnap megy haza ő is, egy hetet volt itt. Már nem látjuk egymást fél évig kb. vagy tovább. Alapból szimpatikus volt nekem ő, és én is neki. Mondta haveromnak, hogy ha itt lakna lehetne köztünk több is. Tegnap már kezdtünk összemelegedni, addig csak szemeztünk. Ölelgettem majd szájra puszival mentem el onnan Szilveszterezni. Nem akart csókolózni velem. Ma 1 órát körülbelül kettesben töltöttünk, még haverom elment a barátnőjéhez. Nagyon összemelegedtünk, és érzek is iránta. Rohadtul hiányzik már most és nem is biztos hogy látom többet. 500 km köztünk a távolság kb. Távkapcsolatba egyikőnk se menne bele, mivel úgy se látnánk egymást és ezt beszéltük is. Mikor eljöttem sem akart csókolózni velem. Olyan szinten hiányzik már most, mintha a barátnőm lenne. Ez csak fellángolás és elfog múlni ?
2011. jan. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akár fellángolás akár szerelem ez halott ügy ahogy mindketten tudjátok (hogy nem akartok távkapcsolatot) kár ezen rágódnod

18/L

2011. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából, látjuk mi még egymást biztosan, és biztosan együtt is leszünk újból. 17 éves leszek és ő is. Kitudja mit hoz:S
2011. jan. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!