Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak fellángolás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak fellángolás, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Voltam már többször szerelmes,ha nem is jött össze.

Most az vagyok megint,de ilyet még nem éreztem.

Ez nem olyan érzés mint a többi,viszont nem tudom hova rakni.

Az első perctől kezdve (akkor még csak lappangott) ugyanazt érzem.

Pedig alig beszéltünk,és nem is az az ideál jóképű.(mielőtt az lenne

az egyszerű következtetés hogy csak azért,mert jóképű..)

Ha hosszabb ideig nem látom,aztán megint újra,egyszerre menekülnék előle,mégis jó hogy a közelemben van.

Ült mellettem más fiú is,volt közelemben,beszélgettünk,és nincs ez a nem is tudom minek nevezzem,olyan esze vesztett leszek.

Csak vele,és nem tudom hova rakni.

Nem akarok tőle semmit,mert foglalt,és nagyon szépen megvannak,és tudom hogy amit én érzek,az elmúlik,semmi szándékom belerondítani.

Csak az lenne a kérdésem másnak is volt ilyen,hogy minden mélyebb ismeretség nélkül,az első perctől fogva ezt érezte? Elmúlik ugye?


2011. júl. 8. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

ha fellángolás, max 4 hónapig tart

ha tovább tart az már szerelem

2011. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!