Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a baja ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja ennek a pasasnak?

Figyelt kérdés

(nem tudom jo kategoria-e a kerdesem, ha nem, majd a kedves adminok atpakoljak a megfelelo helyre :))


Kb ket honapja regeltem egy beszelgetos oldalra ( olaszt gyakorolni) , mindenfele ember fent van rajta- elkezdtem levelezni tobbek kozott egy hapsival, aki kifejezetten udito tarsasag a sok fenn levo hulyegyerek kozott-ertelmes, nem tett soha ketertelmu utalast, intelligens, erdekes. Uzenetek minden nap , de legkesobb masnap, videokat, fotokat kuldtunk egymasnak az orszagunkrol ( 9000 km-re el tolem), lenyeg a lenyeg, total hetkoznapi dolgokrol beszelgettunk el, konyhamuveszet, muveszetek, utazas, stb stb.. Szoval tenyleg, semmi " flort" vagy ketertelmu megjegyzes, nem is szeretnem..

Tartott ez nagy levelezgetes egeszen szilveszterig.. Azota no level, de: dec 31 ota naponta ranez akar tobbszor is a "profilomra",( ezen az oldalon lathatod kik neznek meg, mikor, es fent van e az illeto vagy sem) a legutolso uzenetemre ( annyi volt, hogyan toltottem a szilvesztert plusz mit foztem :)), elolvasta, de nem valaszolt. Na most ilyenkor mi van? Ti rairnatok , mondjuk par nappal kesobb, hogy mi a csuda utott bele, megbantottam-e valamivel ( de mivel????) vagy sem?


2011. jan. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
van egy tippem, de az nem derült ki a leveledből, hogy milyen szinten csacsogtok olaszul. Én egyszer találtam egy német levelező partnert, annak azért lett vége, mert fárasztónak tartotta, hogy sok esetben helytelenül írtam, meg nem értettem minden mondatot amit írt, és persze nem tudtam perfekt a nyelvet :(
2011. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, bocsi, elfelejtettem, nem, vele angolul tarsalgok, az mindkettonknek megy :)
2011. jan. 3. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Előszöris szerezz be egy magyar billentyűzetet, mert ez így baromi idegesítő.


Új év, új élet... lehet, kibékült a feleségével, vagy összejött szilveszerkor egy dél-olasz ragazzával:)


Hogy megbántottad e, azt nyilván ti tudjátok a legjobban, de azért utóljára szerintem mindenképpen kérdezz rá a dologra. Többször nem hiszem, hogy érdemes...

2011. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Navárjál, három napig nem ír, és már égszakadás, földindulás? -_- Biztos valami dolga akadt, nem tudja, mit írjon vagy csak még józanodik xD Majd akkor írj, ha két hétig nem jelentkezett.
2011. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfoglalt, másnapos, bulizik még egy kicsit a szeretteivel stb.
2011. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!