Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van ezzel a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van ezzel a sráccal? (nem tudok rajta kiigazodni)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel amióta ismerjük egymást szemezünk, és 1 úton megyünk haza. Amikor először beszéltünk már kötözködött velem, (akkor elintéztem...) Aztán másodjára jó pár hónap múlva beszélgettünk, de akkor is csak fél mondatokat...1 értelműen többször is kimutatta, hogy tetszem neki pl: egyszer vártam valakit a bolt előtt, (ő az előtt vásárolt) ő látta, hogy ott vagyok, és elment majd 1 perc múlva jön vissza a barátjával, beküldi a boltba és kint marad velem... meg már többször is megvárt.. Amikor áll a lámpánál forgolódik, és nézi ahogy jövök. stb. (sokáig sorolhatnám) De kicsit bunkó is (nem velem, hanem úgy az általános természete bunkó), elég hülyén fejezi ki magát és mindig marhaságokról beszélget velem.. Sose tudunk valami értelmesebbről beszélni pl: valószínű, hogy a nevemet se tudja... csak úgy szó nélkül beszélgetni kezd velem, és köszönés nélkül válunk el.. (ezek csak azért vannak, mert zavarba van vagy tényleg egy bunkó?...) Hogyan tudnék vele "komolyabb" dolgokról beszélni? (ez alatt nem a politikát értem..:D , hanem mesélhetne magáról, vagy akármiről, de ő csak poénkodik :D

Egyszer úgy érzem, hogy tetszik aztán meg haragszom rá a csipkelődés miatt :D Szerintetek, mit kéne kezdjek vele? Nem tudja kifejezni az "érzéseit" és el poénkodja... Kezdjek el én "komolyabb dolgokról beszélni? (de az meg a másik, hogy azt se akarom, hogy azt higgye oda vagyok érte...) Mit kéne vele csinálni? vagy magammal? :D Légyszíves normális válaszokat!! :)


2011. jan. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen kezdj el komolyabb dolgokról beszélni vele ha akarsz. Jól látod, tényleg nem tudja kifejezni az érzéseit, más kérdés,hogy lehet nem is akarja. Kezdetnek talán kérdezd meg hogy van, mi újság vele stb, vagy hogy van-e bnője? XD
2011. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Nincs barátnője, a én barátnőm megkérdezte nekem az egyik barátjától aki ismeri :D és köszönöm :)
2011. jan. 3. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
az én*
2011. jan. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!