Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha nagy az orra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha nagy az orra egy srácnak?

Figyelt kérdés
Nem görbe vagy valami, hanem csak nagyobb, mint amilyet szeretnék :) Anyámék persze azt mondják, hogy nem az, de ha oldalról nézek a tükörbe akkor szerintem azért nagy :S
2011. jan. 3. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Zavar, ha nagy az orra egy lánynak? mert én utálom a sajátomat...
2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én se vagyok kibékülve a sajátommal... :P

Annyira nemzavar, ha nem torzítja az arcot.

2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Izrael fiai...
2011. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

VÁGD LEEE!!!!!


THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én már észrevettem magamon, hogy a legtöbb srácnak, aki tetszik/tetszett, elég nagy orra van:D Persze azért egyik sem egy Pinocchio:) Ahogy az egyik válaszoló is írta, ha nem torzítja az arcot, nincs vele gáz szerintem:)
2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy orrom van.De lehet pont ezért jó pár csajr megdugtam.Nem volt még problémám belőle,pedig én is tudom hogy kicsit nagyobb a kelleténél,a csajoknak tetszett.:)
2011. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem zsidó, akkor nem zavar.
2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nem zsidó, akkor nem zavar.


Hadjuk már ezt az idiota zsidó szöveget.Nekem is nagy orrom van,mégse vagyok zsidó és nem minden zsidónak nagy az orra.Hitler ezzel eléggé mellé trafált és ennek köszönhetően elég sok nem zsidó embert gyilkolásztak le,mert valami idiota kitalálta.

2011. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nielindi ***** válasza:

nem zavar. de fent már jól leírták, amíg nem torzítja az arcot.


előzőnek: haGYjuk! nem hadjuk.

2011. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

20:54


Beszarok!! Akkora vagy... Áhh!!


Amúgy nem zavar, pont egy ilyen srácba estem bele :)

2011. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!