Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha nagy az orra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha nagy az orra egy srácnak?

Figyelt kérdés
Nem görbe vagy valami, hanem csak nagyobb, mint amilyet szeretnék :) Anyámék persze azt mondják, hogy nem az, de ha oldalról nézek a tükörbe akkor szerintem azért nagy :S
2011. jan. 3. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

20:57


Tehát azt akarod mondani hogy Hitler legyilkoltatott embereket, mert nagy volt az orruk? *sikítva röhög*

2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tehát azt akarod mondani hogy Hitler legyilkoltatott embereket, mert nagy volt az orruk? *sikítva röhög*



Röhöghetsz is te nyomorék!Kicsit olvasgassál körbe!Nem azért mert nagy volt az orruk,vagyis részben igen,mert felálitottak egy faj elméletet és azt gondolták hogy akinek egy bizonyos arcformához társul egy nagy orr,az már biztos hogy zsidó.És sok embert ez alapján gyűjtöttek be a koncentrációs táborokba.Most lehet hogy ez olyan vicces,de ez által nagyon sok nem zsidó embert is kiirtottak!Lehet hogy vicces ez neked,de amikor az anyádat vagy az apádat vitték volna el,mert azt gondolják hogy zsidó,csak azért mert nagy orra van,akkor nem hiszem hogy ilyen jól mulatoznál rajt.Tessék csak körbe nézni az interneten,vagy dokumentumfilmekben is látni hogy ott méregetik az elfogott emberek orrát!

2011. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha barna szemeid vannak,akkor nem :)

amugy ez attol függ,h nagyon eszre e venni,vagy h amugy hogy nezel ki...sok mindentől függ:)

amugy engem annyira enm zavar:))

szetm masoknak se annyira nagyon lenyeges

2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

11:33 - már akkoris volt az embereknek személyi igazolványa, ahova fel volt tüntetve, hogy zsidó. Egyébként sok németnek nagy orra van, de nem ezen múlik, ha meg esetleg verekedett és eltörték neki akkor még görbe is lehet.

A dokumentumfilmekbe elmondott nem feltétlenül tükrözi a valóságot. A győztesek csinálták. És a másik ellentmondás az, hogy elvileg minden bizonyitékot megsemmisitettek a németek még a bukás előtt. Furcsa, hogy felvételek vannak, iratok meg nem... :)

De ez másik téma, ne offoljunk :D

2011. jan. 4. 16:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek pacsi, te meg 11:33-as gondolkozzál is kicsit. Ekkora állatságot. Én spec rengeteget foglalkoztam a témával, de ilyen hülyeségről még nem hallottam. Hitler ideológiájáról meg f*szt se tudsz.
2011. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hitler ideológiájáról meg f*szt se tudsz.


Ezek szerint te sem.De eküszöm meg fogom keresni azt a felvételt amin láttam.Nem minden úgy történt ahogy ők azt leírták.Azt hiszed csak őket akarta kiírtani,jöttek volna a szláv népek,utánna meg mi jöttünk volna,te hitler imádó netnáci!Inkább te olvasgassál körbe,de gondolom a Mein Kampfon kivül mást nem olvastál.De előfögöm keritteni azt a felvételt.

2011. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

41-be mégis visszacsatolták Magyarországhoz azokat a területeket, amiket elvettek tőlünk, biztos mert annyira utálták a fejünk...

Egyébként ha utána olvasol, a zsidók koncentrációs táborokba zárását nem Hitler találta ki, és az elején nem is akart beleegyezni. Szerinted az a videó valós amit meg fogsz találni?

2011. jan. 7. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!