Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

A szerelemed megkérne hogy válaszd ki hogy az msned-t választod vagy őt mit tennél???


Az msn-n vannak fiúk lányok vegyesen


2011. jan. 4. 18:28
1 2
 1/16 nielindi ***** válasza:
elég gáz lehetsz, ha már a pasid ilyenre kér... :D
2011. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
tuti msn-t választanám
2011. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

WoW , MSN , NoLife

Pasi , Szex , Life


válassz ..-.- GET LIFE BITCH !!

2011. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
haha, ráb*sztál... olyan, hogy msn, már nincs is. Csak mond azt, hogy őt választod, és szépen használd tovább a WLM-t (Windows Live Messenger)
2011. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
amúgy az get a life :D de midnegy
2011. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Természetesen a páromat. De nem kérne ilyet.
2011. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolsó attól még hogy neked az új MSN van lehet neki régi -.-
2011. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nyílván a páromat.Az msn nálam kb. 2 éve volt nagyon menő, mindig beszélgettem egyszerre 5-6 emberrel stb.

Most már nem érdekel annyira.Ha akarok valakitől valamit akkor felhívom, vagy találkozzunk.Az pedig tökre nem érdekelne, hogy msnen vannak fiúk is, hiszen, ha együtt vagyok egy sráccal, akkor Őt tényleg szeretem és nem érdekelne más fiú.


Ez a mai világ elégg kockul...msn, iwiw, myvip, facebook, sokan már nem is tudnak létezni nélkülök, pedig mennyivel jobb összeülni a barátokkal és az életkoruknak, időnek megfelelően eltölteni az időt.Pl. télen 15 évesek és idősebbek pl. összeülnek, forralt boroznak, beszélgetnek.Vagy forró csokiznak, tavasszal sétálnak, nyáron strandolnak stb., mint otthon kockulni.


Na, kicsit eltértem, bocsi.

Szóval én a páromat választanám mindenképpen!

15/L

2011. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
<3 salala salala
2011. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, utolsó:)
2011. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!