Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, hogy gyűlöl, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, hogy gyűlöl, mit tegyek? Egésznap sírok, nem tudok aludni, rá gondolok.

Figyelt kérdés
Szakított velem, féltékeny voltam, meg ilyesmik. Neki már van másik lány, akivel szeretne összejönni, de csak reménykedik tudtommal. A helyzet, hogy én még mindig nagyon szeretem, és hiányzik. Megsértettem valamivel, de bocsánatot kértem, azt mondta inkább ássam el magam. Szó szoros értelmében gyűlöl. Hogy érjem el, hogy megbocsásson? Az nem érdekel, együtt leszünk-e megint valaha, mert úgysem tudna belém szeretni megint. Nem akarom, hogy gyűlöljön...Nekem csak az a bűnöm, hogy szeretem.:S
2011. jan. 4. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard, hogy megbocsáson és SOHA NE ALÁZKODJ meg előtte! Ha még van benne szerelem irántad, azt végképp összetöröd, ha folyton a bocsánatáért könyörögsz különböző formákban!


Borzasztó érzés amit most érzel, szinte mindenkivel megtörtén már. Két dolgot nem szabad ilyenkor tenni:

1. Megalázkodni előtte

2. Magadba fordulni, mert akkor saját magad fogod folyamatosan hergelni


Mit lehet tenni:

1. Szép emlékként elkönyvelni.

2. Ha szeret egy sértés miatt (legyen az bármilyen szintű) visszajöhet még, de hagyj neki időt, hogy rájöjjön: Hiányzol neki!

3. Ha nem tér vissza, előbb-utóbb jön valaki, aki valamiben szebb, több, jobb lesz, mint Ő.

2011. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!