Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az kell aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az kell aki elérhetetlen és az nyomul aki nem kell?

Figyelt kérdés
Pl. most is elhívott buliba az a srác akinek bejövök (vagy bejöttem fogalmam sincs mi van...) de alig beszéltünk, pedig azon nagyon meglepődtem, hogy meghívott és ott voltam az egyedüli lány. Másik fiú meg ott nyomult, van aki a tel.számomat is elkérte bár az normális volt. 17L
2011. jan. 5. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de velemi ez a helyzet (bár rám nem sokan nyomlnak) én megértelek de sajna nem tok segíteni...
2011. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek akivel így ki*aszott az élet, hogy aki kéne az elérhetetlen, aki elérhető az nem kéne.
2011. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!