Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég jött meg a menzeszem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jött meg a menzeszem. Ha megvan és nem tampont használok mehetek strandra?

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ebbe a kategóriába írtam, ezért biztos fogtok szidni, de itt kapok leggyorsabban választ.:)ne haragudjatok.

Eddig csak egyszer menstruáltam, de eszembe jutott hogy ha nyáron megvan akkor betétbe nem mehetek a strandra?:S mert a tanpont nem mernén felrakni főleg h még csak most jött meg.

előre köszi a válaszokat:)


2011. jan. 5. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A betét a vízben elázik, és kb. a bokádig lehúzza a bugyidat. A tampon meg nem harap! 15/L
2011. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Háh..a betét rögtön látszik, ruhán is átüt, és ha egy kicsit is kilátszik..na annál nincs cikibb dolog.
2011. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát maximum rövidnadrágban, de ugye annak nem sok értelme van. fürdeni semmiképpen nem tudsz, és napozni sem, mert tényleg irtó ciki ha kilátszik. a nyár amúgy meg még messze van, simán összebarátkozhatsz addig a tamponnal. ajánlom, hogy a legkisebb mérettel kezdd!
2011. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Én csak egyedül azt nem értem, hogy egyátalán hogy merülhetett fel benned ez a kérdés?

Ha most jött meg és betétet tettél be, gondolom feltűnt, hogy hogyan néz ki, hogy kell betenni a bugyidba + hogy az akkor meg is látszik. Szerinted ha a bugyiban látszódik akkor a bikinialsóban nem fog vagy mi? Meg szerinted egy nagy úszómedence a nedvszívóképességet jelölő skálán hány csepp lenne?

Értem én, hogy most kezdtél el menzeszelni, de ehhez csak egy kis józan paraszti ész kéne. Gondolkozz egy kicsit magadban, mielőtt elkezdenék kérdéseket feltenni.

2011. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem sok értelme lenne betétben strandra menni. Viszont a tampontól pedig olyan cuki fertőzéseket tudsz szerezni, hogy csak leshetsz (valamikor azt is cserélni kell, és a strandon minden van, csak nem higiénia). Én tampont használtam 4-5 évig, de méhszájsebet okozott, amit már több, mint egy éve nem tudnak kikezelni. Szerencsére a menstráció csak pár nap, azt pedig ki lehet bírni strand nélkül :)

19/L

2011. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan egy jó pár éve, és nyáron ha megvan nem megyek strandra se napozni... Tamponnal se merek menni, a betét, az meg ahogy az előttem szólók is mondták, igen feltűnő. Barátkozz meg a tamponnal, nem nehéz feltenni :) De betéttel ne menj strandra semmi képpen se...
2011. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cleptomaniac ***** válasza:
Annyit még hozzátennék az előttem szólókhoz, hogy menstruáció alatt tágabb a hüvelyed, mint a hónap egyéb időszakában. Ilyenkor fertőzéseket is könnyebben el lehet kapni.
2011. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Javítanék Utolsó, nem a hüvely tágabb, hanem a méhnyak, tehát a méhbe könnyebben jut fel a fertőzés.
2011. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cleptomaniac ***** válasza:
Bocs, oké köszi :) Csak közben a szobám másik sarkába is beszélnem kellett és bekavartam a mondandómat.
2011. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak tisztázni akartam :)
2011. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!