Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 20 éves és még nem volt barátnőm és nem azért mert csúnya vagyok tökátlagos srác vagyok szerintem.

Lehet az hogy beszari vagyok de az tuti valamit rosszul csinálok csak nem tudom mit változtassak :S


2011. jan. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Sportolsz valamit?

Jársz közösségbe?


Társaságban mennyire vagy közvetlen?

2011. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát sportolni max haverokkal ha van időm mivel ha nem suliba vagyok akkor dolgozok nem sok időm van bármi másra sajnos:S persze néha 1-2 haverral elmegyek ide oda

közvetlen vagyok végül is csak kell egy kis idő amíg belendülök:D

2011. jan. 5. 18:59
 3/6 pityke19 válasza:
hát srác neked 1 jó adag önbizalom kéne:D
2011. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pityke19 válasza:
na meg hogy merj kezdeményezni a csajoknál mert gondolom ez se megy:)
2011. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked kell kezdeményezned, normálisan.

Többet kéne csajokkal beszélgessél, mondjuk ha van esetleg valamilyen havernőd, vagy ilyesmi.


És minél több helyre eljárkálni, és a legfontosabb: Ne akarj görcsösen barátnőt "szerezni" magadnak, abból nem sok jó sülhet ki.

Még amit elszoktak rontani: Ha nem kifejezetten barátnőt szeretnél, és mondjuk összejön pár csaj, figyelj arra, hogy ha lehet ne kavarj mindenféle trampli csajjal, csak szépekkel, akik igazán tetszenek Neked. A nők nézik, hogy kik voltak az elődök. Már ha tudnak róla.

2011. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nekem kellene kezdeményezni csak nem az a fajta vagyok :S valahogy olyankor elég nehezen akarok megszólalni :D nem vagyok 1 egyszerű eset:S
2011. jan. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!