Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatok rosszúl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janiii11 kérdése:

Mit csinálhatok rosszúl, vagy mit érezhet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem sőt annál sokkal több :/ elkértem tölle az MSN címét soha nem láttam fent de 3 hete fellépet és rám írt egyből hogy csak azért jött fel hogy megkérdezze hogy nem-e leszek ott egy bulin én csak miatta mentem el. Ott találkoztunk ismerkedtünk táncoltunk majd haza kísértem és volt egy csók.Őis sokat mosolygott és énis.Majd szilveszterezni is meghivtam házibuliba, ugyvolt hogy nemtud jönni mert eligérkezett de 12óra fele hivott aznap hogy ha lehetne mégis átjönne és sokat beszélgettünk ottis és csók is volt de mégis ugy látom hogy mintha nem érdekelném mintha neki mindegy lenne vagy csak nem tudodd megnyilni elöttem még? mit tegyek beszéljek vele kettönkről és hogy lehet a közös jövőnk? mert eddig nem volt ilyesmi téma (ő 18/L) én 16/F
2011. jan. 5. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem légy türelemmel. Lehet, hogy ő is nehezen nyílik meg. Én is ilyen vagyok, de ha valakivel jól kijövök, akkor nagyon tudok hozzá ragaszkodni.:)

De az is lehet, hogy a korkülönbség zavarja. Ezek csak tippek, de remélem segítettem. 17/L

2011. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!