Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem őt, valaki valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt, valaki valamilyen tanács?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú és nem beszéltünk még 1szer sem de 1 napon a buszmegállóban beszélgetünk és egész jól ( legalább is szerintem ) és a kövi napon nem feltűnően nézett meg méregetett ezt nekem a barátnőim mondták és később én is észrevettem. Nem akartam feltűnően nézni mert nem akartam h. a barátai cikizzék meg ezek ....

És ez ment elég sokáig h. eléggé méregetett és jött 1 új osztálytársunk aki jóban van vele de csak mint barát.

És volt 1 helyzet mikor nem tudtam a fiútól kimenni az ajtón és be hajolt hozzám h. mi van nem férsz el? (nevetve) és az a lány oda jött hozzám h. bejön-e nekem én letagadtam h. nem de hogy honnan veszi és állítólag aranyosan néztünk egymásra .... :$ és az a lány facebook on meg kérdezte tőle h. mit gondol én rólam meg is mutatták azt az üzenetet és azt írta h. ő teljesen LE SZ*R!

De miért nézett ennyire nem értem ... Valaki valami tanács?


2011. jan. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondanám, hogy a méregetés normális és csak ügyetlenül csinálja. De már a sztori közepe sántít, felejtsd el őt.
2011. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kezdem elfelejteni őt csak ak is fura volt ez ... :/
2011. jan. 5. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy fura, de neked az lehet. Meg nem azért, de mi az hogy lesz*r téged? ez durva. Szószerint ez volt vagy ez a lefordított verzió?
2011. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az volt hogy írta h. neki elege van belőlem, meg hogy állítólag mindenki velem b*sztatja

( pedig én senkinek nem mondtam el h. nekem bejön de az a lány meg nem idegesíti ezzel ha viszont ha haverjai vették észre h. bámul ak meg ő tehet róla ) és utána írta h. ő le sz*r :( :/ de utána már rám se néz azt votl 1 nap mikor megint nem feltűnően nézet azt utána már semmi nem volt

2011. jan. 5. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele foglalkozni. Hagyj járassa magát, ha ő nem hagy békén téged és beszélni akar veled akkor is ne foglalkozz vele. Élj a saját szavaival: lesz*rod. Biztos nagyon boszant ez téged, de jobb elfelejteni mint magad rágni ezen.
2011. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké :) már nem is érdekel annyira :) Köszi :)
2011. jan. 6. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!