Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz undoritó a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz undoritó a barátomnak az, ha a fenekemnél kicsit szőrös?

Figyelt kérdés
lány vagyok. És most már nem tudok elmenni kozmetikushoz ,leborotválni nem tudom,mert agyon vágnám magam.és az baj,ha mondjuk elöl meghagyom röviden? köszi szépen
2009. jan. 28. 22:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nyugi,szerintem totál nem baj.Fiúk ízlése válogatja,van,aki undorodik még egy kevés szőrtől is az intim tájakon,van!(igen van olyan még)aki pedig a természetesebb intim fazonú lányokat kedveli.Amúgy meg,ha szeret,akkor úgy fogad el,ahogy vagy,ha pedig attól tartasz,hogy ez neki undorító,akkor legközelebbre lepd meg a teljes intim szőrtelenítéssel,s akkor megtudod mi a jó neki,és neked.Minden jót!
2009. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Hidd el, ha óvatosan csinálod, ott is le tudod borotválni a szőrt. én is le tudom magamnak. én nem akarlak illúziókba ringatni: a fiúk nem szeretik a szőrt, abból meg még gúnydalt is írt egy punk együttes, ha egy lánynak szőrös a fenekénél...

úgyhogy szedd csak le borotvával, hidd el, nem fogod magad összevagdosni.

2009. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha szeret, ez fogja legkevésbé érdekelni.

Mellesleg a szőr természetes és szükséges dolog, nyilván nem várja el, hogy úgy nézz ki mint egy nagycsoportos óvodás, teljesen csupaszon mindenhol.

2009. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hm megnyugtattatok köszönöm.megpróbálkozom vele :P
2009. jan. 28. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Beszállsz a kádba,tusolsz,jól bekened tusfürdővel hátul.Bal láb fel a kád szélére,lehajolsz, utána bal kézzel a bal fenékrészt széthúzod és jobb kézzel óvatosan előlről-alulról hátranyúlsz és leborotválod.Utána jobb láb fel stb.

Óvatosan azért.Sok sikert.

2009. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
2. vagyok. látom jól lepontoztak egyesek. tudjátok mit, akkor parádézzatok szőrösen a pasitoknak, akkor is igénytelenség, bárki bármit mond.
2009. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is nagyon gáz a szőrős fenék!
2009. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg a fiúdat hogy szeretné-e megcsinálni neked, én előjátékként borotváltam a fürdőkádban, és csak bevadultam tőle. :)
2009. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is vannak ott pici szőrök,barátomnak nem tetszik,mondta hogy miért nem szedem le ott is,de hiába próbálom teljesen csupaszra nem megy!Borotvával nem merem,nehogy megvágjam magam!
2009. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem rég én is kiírtam egy ilyen kérdés, elég nagy vitát okozott... Remélem tudok vele segíteni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..
2009. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!