Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Magamat hülyítem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Magamat hülyítem? Meg fogok őrülni? Adjatok tanácsot! (lent)

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon több kérdést is felraktam már egy bizonyos személyről aki nekem nagyon tetszik de marha sok a korkülönbség(25 év)

Már nem látom 1 hónapja valószínűleg nem is fogom, de ki tudja úgy érzem még fogom.

Van egy másik korombeli srác akibe 8 éves szerelmes vagyok.

Miután nem láttam az idősebb srácot, beletörődtem h jó lesz ez így, rákoncentráltam a korombeli fiúra, már azt vártam vele mikor jövök össze.

Valamelyik nap láttam a fiatal fiút és teljesen odáig voltam érte.

Este lefekvés előtt csak egy pillantra eszembe jutott az idősebb.

De akkor semmit nem éreztem.

VELE álmodtam és az álom mindent megváltoztatott.

Megint elkezdtem iránta érezni valamit.

Egyszerűen ha látok egy idősebb 40-es férfit egyből ő jut az eszembe.

Viszont a fiatalabbal is jól érzem magam.

Mi lehet velem?

2 embert szeretek?

SOS


2011. jan. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár nálam 'csak' 15 év,de átérzem problémádat. Ráadásul az illető kapcsolatban van,tökéletesen tudom,és nem is akarom,hogy szétváljanak,hiszen nyilván nem én kellek neki,és legyen boldog meg minden,DE! mégse tudok lemondani róla,kész vagyok ettől az érzésről,én is egy egykorú srácra várok,aki elfeledteti velem,de...
2011. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkibe máskét szeretsz bele!Mint ahogy mindenkiben mást lehet megkedvelni...

Amugy én azt mondom hogy dilidoki->apasági komplexus...

Egy lány elkövetett olyat hogy idősebbnek szült gyereket ..szal azóta eltelt pár és és öregebb let az idős is és a lányból nő lett aki már a friss húsra is rágerjedt....

Érted ugye???

Üdv!

2011. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sziklapiton válasza:
Szia!!!Én szerintem ha hosszútávra tervezel és a fiatalabb pasi rendes ,akkor válaszd őt!!!Amúgy meg ha sokat együtt lesztek és jönnek a szép emlékek ,akkor már nem fogsz ilyeneken gondolkodni!!!
2011. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szereted még szerelemmel, csak ellenállhatatlanul vonzódsz... hol egyikhez, hol másikhoz. Én a helyedben a korodbelinek adnék esélyt.
2011. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt mondom, hogy vonzódsz hozzájuk, nem szereted őket. Szerintem keress más fiút, aki korban tényleg hozzád passzol, ha vele vagy, vonzódsz hozzá, és sokat látod, vagy még szerelmes is leszel, a másik kettőt úgy elfelejted, hogy a nevükre sem fogsz emlékezni. Szeretethiányod van, hiányzik valaki. Egyébként én nem ismerlek, de azért mondom, hogy nem vagy szerelmes, mert akkor tuti, hogy nem lennél izgatott egy másik pasi miatt. Velem is előfordult, mikor szerelmes voltam, hogy azt álmodtam, hogy egy másik pasival vagyok együtt, aki még a (volt) szerelmem előtt tetszett. Felkeltem, és megmosolyogtam magam, hogy "úristen"... :D És nem éreztem vonzalmat, pedig most, hogy nem vagyok szerelmes, tuti izgalomba hozna. Szóval érted, mit akarok mondani... :D
2011. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azért vonzódok az idősebbhez mert bókol nekem simogat megfogta a kezem...és annyira jol esett, és éreztem hogy nem azért ölelt át meg fogta meg a kezem mert ágyba akar vinni...nincs jó alakom nem vagyok szép bár sokan mondják hogy hülye vagyok, igenis szép vagyok.

és nekem ez nagyon tetszik hogy egy ilyen idős pasinak tetszem...és annyira hiányzik ha nincs velem vagy ha nem látom..és ezért vagyok ki..:S

2011. jan. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!