Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti gyakran ültök lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti gyakran ültök lányok ölében, vagy csak annak az ölébe ültök bele aki tetszik?

Figyelt kérdés
Ja és igen, NEM A LÁNY ÜL A FIÚ ÖLÉBE, hanem a fiú...
2011. jan. 6. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
2011. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne már... Anyakomplexus, vagy mi?
2011. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:
0%

Nem érezném magam túl jól, ha az én 53 kilómra ráülne egy 80 kilós férfi. :D

Jobban szeretem fordítva. :)

2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
én is ültem párszor a volt barátnőm ölébe, ő is 50 kiló vaságyastól, nem sokáig de nyilván nem ülnék bele akármelyik lány ölébe ha nem akarnák tőle komolyat, ha meg a srác olyan hogy mindenkiébe beleül akkor az nem jelent semmit, különben meg sokkal élvezetesebb fordítva
2011. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acel ***** válasza:
34%
Normál esetben nem fér bele a fiú segge a lány ölébe! Am sehogy, én 83 kiló vagyok akikre gerjedek azok bő 20-al kisebbek, mi értelme a kék zöld foltoknak?
2011. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fiú nem ül más lányok ölébe, csak egy lánynak csinálja ezt!

És ő sem gondolja komolyan...Csak konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy a fiúk ezt bárkinek megteszik vagy általában csak olyannak aki tetszik neki!

2011. jan. 6. 16:37
 7/9 acel ***** válasza:
84%
Hát ez egy elég furcsa csajozási próbálkozás, de szerintem csak max annak az ölébe ülne fiú akivel együtt van.
2011. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem barátom rendszeresen ül az ölemben, ő 53 kiló, én meg 61, szóval nem akarom nyomni, úgyhogy ha pl gépezünk, akkor az ölembe ül

L/18

2011. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de én itt maga a gesztusról beszélek!!! Nem arról h. ki hány kiló!!
2011. jan. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!