Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért jó hülyíteni a másikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó hülyíteni a másikat?

Figyelt kérdés
Nem értem, mért szemezik egy srác egy lánnyal, ha később kiderül, hogy van egy másik csaj, akivel össze akar jönni, nekem pl. eszem ágába nem jut bámulni egy pasit, ha nem tetszik...
2011. jan. 6. 19:52
 1/5 acel ***** válasza:

De ha tetszik akkor te is nézed! Na épp ezért van az hogy hiába van egy másik csaj akivel össze akar jönni a srác ha te baromira tetszel neki! 22f

Am meg én is szívesen megnézem magamnak azokat a lányokat akik szépek mi baj van ezzel? :)

2011. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez nem hülyítés. Nem csak akkor nézik az embereket, amikor tetszenek.
2011. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy össze akar jönni egy másik csajjal, még megnézhet mást is. Nem vak. Én is szerelmes vagyok egy srácba, de azért meglátom a jóképű pasikat. Más kérdés, hogy nem kezdenék velük semmit sem.
2011. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, megnézhet mást, nem arra a nézésre gondolok, hanem hogy percekig bámulja, és több napon át. Amikor 2 ember néz egymás szemébe hosszasan és nincs ott a külvilág...*-*
2011. jan. 6. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A bámulás sem házassági ajánlat.
2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!