Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok-fiuk! Boxer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok-fiuk! Boxer vagy fecske, esetleg mas?

Figyelt kérdés

Eszrevettem h szinte mindenki boxert hord,en is hasznaltam kb 1hetig,de rajöttem h utalom hogy bevag 5 percenkent,es azt sem szeretem h ,,lognak a dolgok",sokkal jobban erzem magam ha van tartasa a fecskeben.:D


Gaz fecskeben jarni?


2011. jan. 6. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
boxer <3
2011. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
boxer ... de abból is van két fajta ne a lógós boxert hord hanem a feszülőset az kb majdnem olyan mint a fecske csak sokkal szebb meg szentem kényelmesebb iss:D
2011. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én boxert hordok ha zavar h nincs tartása hordd a szorosabb fajta boxert! Fecskét csak az öregek hordanak :S


am van h néha semmit se hordok XD

2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Boxer, de kizárólag a feszülős, hülyét kapok, ha össze-vissza lifeg...


21/F

2011. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem a feszülős boxer tetszik [link]

A fecske számomra nem vonzó, sőt kifejezetten zavar, ha ilyet hord egy pasi.


26/N

2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a feszülős boxerre szavazok, szinte mindenki ilyet hord. 17/f
2011. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

feszülős boxer :D

szerencsére még nem láttam pasimat fecskébe, de nem is akarom xd

régen volt neki pár darab ilyen lenge/lógós boxere is és én mondtam, hogy abban többet nem szeretném látni, egyszer láttam hogy olyan van rajta, utána "véletlenül" eltűntek xd

17/L

2011. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
szigorúan fehér csipkés tanga:)
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Huh..ilyen meg nem volt rajtam xD megszoktam mar a fecsket..na akkor majd kiprobalom a feszülöset is :D
2011. jan. 6. 20:50
 10/18 anonim ***** válasza:
Párom is ezen a véleményen volt mint Te, vettem Neki egy feszülős boxert és mindjárt megváltozott a véleménye. Most már csak azt használ :P :)
2011. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!