Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jártatok már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jártatok már úgy buszon, utcán, hogy megtetszett egy fiú nektek, de nem mertetek igazán jelezni felé csak mentetek tovább, esetleg örültetek volna, ha a fiú odamegy hozzátok ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszí! :)
2011. aug. 15. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, én azért mindig mosolygok, ha tetszik valaki, vagy ránézek. Most ebből mi rossz sülhet ki? Legfeljebb, ha valami bunkó alak, (ami kizárt, mert a bunkókról süt, hogy azok), akkor odajönne és megkérdezné mit nézek, akkor azt mondanám, hogy ne haragudjon elbambultam, vagy hogy azt hittem ismerem.

Elő tudom ezt úgy adni, hogy elhiggye, bár mondom, ilyen alakok meg nem tetszenek meg.

2011. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy volt már ilyen :D


18L

2011. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aj, úgy szeretnék odamenni ismerkedni lányokhoz, de tényleg olyan idiótán hangzik az, hogy csak úgy odamegyek és leszólítom az buszmegállóban mondjuk. Egyáltalán mit mondjak?
2011. aug. 15. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én többször is összemosolyogtam jóképű pasival, de több nem lett belőle. Értékeltem volna, ha odajön és megszólít... akármilyen béna dumával is!

31n

2011. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt. Szinte minden nap van velem ilyen. Főleg így nyáron...


22/L

2011. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!