Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hetek/hónapok alatt jöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hetek/hónapok alatt jöttök össze a pasi tudja, h "mit kap", nem? Akkor miért aggódnak a nők, h ruha nélkül már nem tetszenek majd a pasinak?

Figyelt kérdés
Sok nő aggódik, h mi lesz, ha eljut az ágyig az új pasijával, mit szól az esetleges kis túlsúlyához. De ő azt látja előtte is és így is tetszik neki. Vagy volt már olyan, h ruha nélkül tényleg elveszítette a nő a "varázsát"?
2011. jan. 7. 08:59
 1/9 nielindi ***** válasza:
nem hiszem, h egy tartós kapcsolatban, hónapok elteltével, mikor arra kerül a sor, h egymást ruha nélkül lássák, elmulna a varázs. de akik akkor látják egymást ruha nélkül először, az sztem nem jo. először ismerkedni kellene egymás testével, sokat pettingelni, megismerni, mi jó a másiknak. ruhában ezt nem lehet összehozni véleményem szerint.
2011. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát pl.: nekem csúnya a p*ncim. :D Nagy kilógó csikló, kilógó kisajkak, szóval van bennem gátlás rendesen.... Akkor a mell sem akkora, mint a ruha alatt, mivel a melltartó sokat nagyobbít. (lógásról nem is beszélve) Az úszógumikat sem feltétlen látja teljesen, hacsak nem feszülős ruhákban jár a nő. Meg pl.: ha valakinek nagyon pattanásos a háta, feneke... akkor kiábrándító lehet a pasinak. Persze lehet azzal jönni, hogyha szereti, akkor nem fontos... De ez sztem már röhejes közhely. Ami nem szép az nem szép. :D Azt a szeretet sem fogja megszépíteni.

És még ezeken felül számtalan egyéb testi hiba lehet, ami lehet, hogy okkal, de lehet, hogy oktalanul okoz gátlásokat. :)

2011. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert nincs az a topmodell, aki elégedett minden testrészével. Szerintem ebben igen nagy szerepe van a médiának, egész nap az folyik mindenhonnan, hogy fogyjál, diétázz, küzdj a narancsbőr ellen, stb. A képeken retusált, agyonsminkelt, agyonfodrászolt fél napig öltöztetett hírességek egy teljesen valótlan képet alakítanak ki arról, hogy egy hús-vér ember hogy néz ki. A csilli-villi sztárok 99%-a reggel, ágyból kimászva pont úgy néz ki, mint bármelyik átlagos ember.


Nos a nők eleve hajlamosak arra, hogy elégedetlenkedjenek a külsejükkel, erre ráerősít a média, plusz a kérdést, ahonnan mindez az eszedbe jutott egy kamaszlány tette fel, ahol még minderre rájön a kamaszkori önértékelési, identitásbeli bizonytalanság.


26/N

2011. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem soha. Legalábbis én ruhában is felmérem már a terepet... Azért úgy is eléggé látszik ám elég sok minden.

Most ha van rajtam x kg felesleg, azt a ruha sem takarja el. Mondjuk az, hogy nem olyan szép vagy striás a bőröm (fogyási, terhességi csíknak is nevezik) az kissé zavarhat, hiszen az addig nem látszott.


De én már ilyesmin nem aggódom, ha nem tetszem neki úgy vagyok vele, hogy menjen a francba... Én eléggé elfogadó vagyok, a hibáival együtt szeretem a másikat, ha ő engem nem akkor azon nem érdemes szomorkodni, olyannal jobb is nem járni!

2011. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én az utóbbi válaszolóval értek egyet!

Szerintem a mai világban már ritka az, h a tényleges szex előtt nincs simogatás, tapizás. Akkor is érzi akár a pattikat, akár a felesleget. De némelyek mégis annyira pánikba tudnak esni...

2011. jan. 7. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha hónapokig vagyok valakivel azt szeretem, szóval ha van is valami (rossz) újdonság, akkor azzal együtt fogadom el, és nem érdekel... 21F Önbizalomnövelés forever =)
2011. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mi nem láttuk egymást meztelenül szex előtt. :)(se semmi testrészt fedetlenül) Három hét után feküdtünk le, petting sem volt előtte (felesleges időpazarlás :D, egyikünk se szereti), úgyhogy akkor láttuk egymást elsőnek meztelenül. :) Nem tudom volt-e csalódás, de azóta is együtt vagyunk. :) 2 éve.
2011. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fülünyúl ***** válasza:

Valóban lehet sejteni milyen a másik teste. Főleg nyári időszak alatt, amikor a ruha kevesebb és szűkebb.

Előfordulhat, de ritkának tartom, hogy az első szexnél derül ki valami olyan a másik testével kapcsolatosan, ami aztán a kapcsolat végét is jelentené egyben, esztétikai okok miatt.


A modellekkel kapcsolatosan aki írt, neki a válaszom:

Valóban van smink és némi retus, de azért meg szokták válogatni a modelleket, hogy a lehető legkevesebb hiba legyen rajtuk. Én is modellkedtem 9 évig (főállásom miatt most már nem csinálom), és megmondhatom, hogy nem igazán kellett az a retus, vagy vakolatnyi smink. Tehát az hogy a modellek fotói valótlan képet adnak nem feltétlenül igaz. Tény, hogy láttam én is sz@rrá retusált és montázsolt képeket, amikor digitálisan csináltak vékony derekat meg nagy mellet és kis feneket a lánynak, de ez nem a jellemző. Ilyeneket az FHM meg a CKM magazinok csinálnak, azokban látszik is hogy nem fotók hanem "rajzolt" nők vannak.


29/L

2011. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mindig zsákbamacska az első szex előtt, még akkor is, ha strandon jöttetek össze (Push-up melltartó)

De az, hogy emiatt egy srácban megváltozik valami, az a kapcsolatot minősíti.

2011. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!