Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet vki ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vki ennyire nem szégyenlős?

Figyelt kérdés
A bátyámnak van egy barátnője és szerette volna meglepni vmivel. Ezért vásárolt egy férfi tangát és mielött megmutattana volna neki bejött hozzám és felvette és kérte hogy mondjam el hogy milyen meg hogy vegyem fel én is mert szeretné látni nem a nézne benne ki hülyén. (hasonlitunk egymásra)
2011. jan. 7. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval a bátyád felvette a tangát? :DDDDD

A nem szégyellősségről csak annyit, hogy a tesómmal szemben én sem vagyok az, mindketten lányok vagyunk, simán bejön a fürdőszobába ha ott vagyok, születésünk óta egy szobában vagyunk, szóval nem fogok a szekrénybe bújni, amikor öltözök, de megjegyzem ez a tanga dolog :D Szerintem férfi ne hordjon tangát :DDD

2011. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mindig hordja csak vmi táncot lejtett benne neki.
2011. jan. 7. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDD

Hát de akkoris:DDDDDDDDD

2011. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincsen testvérem. Még ugyan barátom se, de több esély van rá mint egy tesóra, és jobban is szeretném. 15/L
2011. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos sikerült a meglepi, gondolom a lány halálra röhögte magát!
2011. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt nemtom erről nem számolt be
2011. jan. 7. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan lány barátom akivel együtt öltöztünk néha, sőt egyszer zuhanyoztunk, és aludtunk is együtt. Semmi más nem történt. Nem is járunk. (Álltam mint a cövek, de nem zavarta)

18/F

2011. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azóta vett mégegyet ami necc tangát multkor egész nap abban járkált hogy szokja mert teccet a csajának.
2011. jan. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!