Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlős vagyok a mellemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok a mellemre a barátom előtt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja járok és nagyon szeretjük egymást.Gyakran van petting és már le is feküdtünk egymással.Csak annyi a gondom, hogy ez az egész melltartóban történt, mert annyira nagyon szégyenlős vagyok. Mindig lelkiismeretem van mert a barátom nagyon látni akarja meg kényeztetni, de egyszerűen nem tudom leküzdeni ezt a szégyenlőséget.:S Semmimre nem vagyok szégyenlős csak a mellemre..annyira sajnálom h így kínzom a barátom de nem tudom hogy győzzem ezt le! Segítsetek kérlek!
2010. jún. 8. 20:55
 1/9 nielindi ***** válasza:
100%
melltarto nélkül, poloban kezdjetek hozzá a dolgokhoz. ha már elkapott a hév titeket, ugysem fogod észrevenni, ha lekerül, alányul. és utána majd azon fogsz agyalni, h eddig miért kellett melltartoban...
2010. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 apám fajta házipálesz :D
2010. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi baj van a melleddel hogy szégyenled?
2010. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állj a sarokba! Én megharagudnék rád a helyében. Ki más előtt nyílhatnál meg, mint előtte?
2010. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegény barátod...Hagyd, hogy először sötétben vegye le rólad, aztán félhomályban, majd végül világosban:)
2010. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez rossz ,legyél magadal békében:)
2010. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is elégedetlen vagyok a melleimmel, de ha oda került a sor akármelyik pasimmal, már rég nem számított. Hidd el, ha szeret, a melleid is szereti. Ezt csak mi, nők fújjuk fel. Tény, hogy a férfiak csorgatják a nyálukat a szép cickók láttán, de ha a párjukéról van szó, azt általában úgy szeretik, ahogy van.
2010. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, vagy változtass rajta, de ne szenvedj, nem éri meg.
2010. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

én is hallottam már ilyenről, h melltartó fennmaradt, de egyszerűen nem értem meg... Nyilván az illető még nincs is kész a szexre, különben ez nem jelentene problémát.

Nem értem, miért megy könnyebben levenni a bugyit, mint a melltartót... Még ha egy idegennel is állnék szemben, ha muszáj lenne választani, előbb venném le a melltartómat, mint a bugyit.

Vagy az is marad nálatok fent és csak keres egy rést? Ez így nem szeretkezés, csak a csaj kínlódik és gyorsan berakják a cuccost és lezavarják... olyan kiábrándító.

Leegyszerűsítve olyan, mintha csak maga arról szólna az egész, hogy a farok betaláljon a helyére... mert hol itt a tested teljes odaadása? Mintha egy kényszer lenne az egész, hogy muszáj szexelni, de hogy oldjuk meg, hogy ne legyen kínos.

2010. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!