Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

heló. barátommal 5 hónapja járunk. úgy érzem vele szeretném elveszteni a szüzességemet.. csak egy gond van. szégyenlős vagyok:S kicsi a mellem és tele vagyok anyajegyekkel. féek hogy undorítónak fogja találni. mit tegyek?

15/L


2011. ápr. 28. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeret akkor nem fog undorítónak tartani,de ezt csak te tudhatod. Amúgy meg 15 évesen elveszteni nem a legjobb alkalom, én azt mondom várj még vele! Ráérsz! És addigra a cicid is megnőhet!:)

15/L

2011. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nem fog undorítónak találni, ha szeret. Mire odakerültök, azt is szépnek fogja látni rajtad, ami talán tényleg nem szép. Te is inkább fogadd el magadat.
2011. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ne feküdjél vele le még. amúgy meg attól hogy vannak anyajegyeid még biztos hogy nem fog undorítónak találni .

+ kicsi a melled, honnan tudod, hogy neki nem az tetszik?

2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezekért a dolgokért esetleg elutasít, akkor menjen a búsba. Amúgy veszett már több is Mohácsnál, jön majd másik fiú...
2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Képzeld el én is igy voltam.Az elején csak melltartóban voltam hajlandó szexelni,aztán pár hónap után nagy nehezen rávett,hogy levegyem(persze még akkor is szégyenlősy voltam és takargattam).De már látta és nem undorodott el tőlem,sőt elfogadta ilyen picin a cicimet és ha a barátod szeret hidd el!A tiédet is elfogja fogadni persze ha elég felnőtt már hozzá.Mert csak egy kisgyereket érdekel az,hogy éppen mekkora a melle valakinek.Elég érett a barátod szerinted????
2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
ebben a korban normális, hogy szégyenlős vagy. életkori sajátosság, hogy még nem tudod magad elfogadni, ráadásul még változik is a tested. szerintem ne feküdj még le vele, majd ha elég érett leszel ahhoz, hogy saját magad elfogadd.
2011. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorítónak talál, akkor ne is foglalkozz vele! Küldd el melegebb éghajlatra.
2011. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Undorítónak biztos nem fog találni. Viszont lehet hogy megkefél és kidob.
2011. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is látott még meztelenül? Semmiképp ne szexeljetek akkor még! Kezdjétek a pettinggel, ismerjétek meg egymás testét, így amikor az első szeretkezésre kerül sor, már nem lesz mi miatt szégyenlősködnöd - úgyis ismeri a tested minden apró részletét.
2011. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csinaljatok sotetbe, es akkor legalabb terhes se lehetsz!!!sotetben elpusztulnak a spermak!
2011. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!