Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha elég szégyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha elég szégyenlős vagyok? Idővel majd elmúlik?

Figyelt kérdés
foggalmam sincs mi lesz velem, még a barátnőim előtt is szégyenkezem bugyiban meg melltartóban. a strandra ki se megyek. Mi lesz velem így a barátom előtt?
2011. jan. 11. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
13 vagy?
2011. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nefélj velem is igyvan, de én a barátnőim előtt nem szégyenlősködök.. :D

Hiszen őkis lányok..:D

De viszont a barátom előt..háát.. most jelenleg nincs, de még a volt pasimnál se jutottunk el odáig..vagyis melltartóban látott:D

2011. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár év múlva belőled is előjön az állat, hidd el.....
2011. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond,nem kell levetkőznöd a barátod előtt se,lehet ruhában is csinálni:)
2011. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébként 18 vagyok...
2011. jan. 11. 20:11
 6/10 anonim válasza:

Azért vagy szégyenlős, mert nem vagy elégedett magaddal.

Persze most azt mondod magadban, hogy - De! Én elégedett vagyok magammal!Teljesen! Ez hülyeség, hogy nem!


Hidd el nekem, hogy nem! És tudod miért állítom ezt ilyen magabiztosan? Mert akkor nem lennél szégyenlős.

A szégyenlősség, a magunkal való elégedettlenség kimutatása, megnyilvánulása.

Úgy érzed ez csak szöveg? Ez nem megoldás?

Kérlek menj oda egy nagy tükörhöz, és nézd meg magad meztelenül. Nézd meg minden porcikádat.Forogj és pózólj nyugodtan. Most megmondom neked, hogy az első 1-2 percben szégyelni fogod magad, saját magad előtt.

Tedd meg ezt olyan gyakran, amilyen gyakran lehetőséged van. Nem adok 1 hónapot, és feleannyira nem leszel szégyenlős mint most.

Amint elfogadsz mindent magadon, már nem is leszel szégyenlős többé.

Én is átmentem ezen. Mindig beöltöztem. Nyáron a karom barna volt, a testem fehér. A strandra 6 évig nem jártam.

Tapasztalatból mondom mindezt neked.

De kérlek téged, sőt könyörgök, hogy ne hidd el nekem!

Próbáld ki!

Sok sikert neked!

2011. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, a barátom előtt mégis teljesen más. Majd meglátod. Vele minden más lesz (:
2011. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meztelenkedj ha egyedül vagy. Megbarátkozol a testetted, utánna nem fog zavarni, és termésetes lesz.
2011. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat,hát igen, utálom a testem, hm.. de köszönöm remélem , h. segít a tapasztalatodon alapuló tanács :)
2011. jan. 12. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök ha segithettem :) , Máskor is szivesen segitek
2011. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!