Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem sértő ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sértő ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a pasik többségének nagyrészt az jön be ha egy lány se nem nagyon sovány, se nem nagyon kövér, hanem a kettő közötti, de úgy vettem észre hogy midnenki sokkal megértőbb és normálisabb a kövérekkel, mint a soványokkal. Sajnos a környezetemben ezt látom, én nagyon vékony vagyok, de bárhogy próbálok hízni egyszerűen nem megy. Perzse a rokonok és az ismerősök meg mindig jönnek ezzel a gebézéssel, nagyon bántó tud lenni!=(

Vékony lányok nektek is be szoktak szólni az ismerősök? Ha igen mit lehet ilyenkor tenni, hogyan lehetne visszavágni? Srácok tényleg ennyire visszataszítónak tartanátok a sovány lányokat vagy csak az én környezetem ilyen?

Amúgy mostanában egyre többször láttam ezen az oldalon is, hogy a vékony lányokra olyanokat írnak hogy olyan velük lenni mintha lécet b@sznál, két szúnyogcsípésük van, kimentek a divatból, undorítóak stb…

Ha meg pl. van egy olyan kérdés, hogy hogyan vehetné rá valaki a barátnőjét hogy fogyjon le, akkor mindjárt jönnek a megértő válaszok hogy legyen vele tapintatos meg ne bántsa stb…

Szóval az nem bántó ha valakit le gebéznek de ha valaki elhízott arra már megjegyzést se lehet tenni mert az már sértő?


2011. jan. 8. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre sem kéne megjegyzést tenni, ha az illető nem tehet róla, vagy neki úgy jó.


Nekem inkább nagyon sovány, mint nagyon kövér.

Fölemelni is könnyebb :-)


Önbizalom!

2011. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, a törékeny nők "jönnek újra divatba".
2011. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasgass kicsit a fogyókúra szekcióban, és örülj, hogy nem hízol hiába zabálsz. :) Sokan megtennének bármit olyan alakért amilyen neked van/lehet. És igen, a társaságod fura, csak nem az irigy barátnők mondogatják ezt neked? :D

Kívánom, hogy ez legyen az életben a legnagyobb problémád!

21f

2011. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha ez tényleg igy van, hogy a kövérekkel megértőbbek,azért van, mert a nagyon sovány lányok nagyon nagy része agyon fogyokurázza magát, és mindig azt mondja h milyen kövér mert ugye ha valakin van plusszba 1 2 kiló rögtön fogyizni kell mert,a kövérség nagyon ciki manapság, viszont a minusz 1 2 kilót senki sem kezeli annyira drasztikusan:P sőt, szinte mindenki örül neki, és könnyű túlzásba esni, a kövér nők pedig nem szánt szándékkal híznak,legalábbis nagyon ritka, és ezt sokan hajlamosak általánositani. De egyébként szerintem ez nincs is igy, egy nagyon elhizott lány sokkal többet kap mint egy nagyon sovány...én ebben teljesen biztos vagyok. Mert lehet hogy itt azt írják h vékony lánnyal olyan mintha deszkát dugnál, de egy kövér csajnak nagyon sokszor még esélyt sem adnak. És ha valaki azt írná ki,hogy a barátnőm nagyon sovány és szeretném rávenni hogy hízzon, tuti ő is kapna olyan választ, hogy ne sértsd meg és finoman mondd meg neki, hogy téged zavar stb.
2011. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

meg ugye az árad a tv-ből hogy akin felesleg van azt azonnal le kell dolgozni, különben hogynézelmánkiakkor? Mindenhol vékony, agyon fotosoppolt csajok... persze, hogy mindenki fogyni akar... :D

Örülök, hogy ez téged nem fertőzött meg, és pont hízni akarnál. Én mondjuk nem erőltetném, inkább sportolj valamit, az sokkal jobb mint a hízás, gondolom magadtól is kitalálod miért :)

2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17:02: hát barátnőtől is megkaptam már hogy úgy nézek ki mint egy anorexiás:S

17:21: biztos vagyok benne hogy a kövérek is kapnak sok beszólást, valóban lehet hogy többet is, csak hát ugye mindenkinek a saját baja a legnagyobb, szóval lehet hogy ezért tűnik így nekem…

17:51: igen sportolok rendszeresen már elég régóta:) azért pár kiló mondjuk szerintem se ártana mivel csak 43 kg vagyok

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

2011. jan. 8. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
és milyen magas vagy???
2011. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok. Régebben több kg voltam, nem tagadom úgy jobban néztem ki, de most túl vagyok egy elég nehéz időszakon. Stresszes volt, sokat idegeskedtem, azalatt fogytam jó pár kilót.
2011. jan. 8. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a családodban mindenki vékony, akkor lehet genetikailag ilyen vagy sosem fogsz hízni, max ahogy idősebb leszel.Viszont ahogy írtad régebben több kiló voltál, lehet a stressz miatt fogyni.De lehet meg kéne nézetned a pajzsmirigyedet, nálam ez volt a probléma azóta husisabb vagyok :)
2011. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!