Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy akit szerettetek az mást szeretett?

Figyelt kérdés
Egy fiú akibe már 3 hónapja szerelmes vagyok, most összejött egy lánnyal és nagyon nagyon nehéz ezt feldolgoznom :( L/16
2011. jan. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

De még mennyiszer!

17/L

2011. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindennapos eset. De majd rájössz, hogy amit most érzel, inkább csak vonzalom, rajongás, és majd átértékeled a szerelem igazi jelentését. Próbálj meg túllépni rajta.
2011. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokszor :( Sz*r egy érzés.
2011. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igencsak ritka az olyan ember, akivel ez meg soha nem tortent volna meg... Velem az esetek 90%aba ez tortent. A tobbi 10be pedig a srac ram se hederitett. De mindig gondolj arra, hogy lesz ez meg igy se! Ne csuggedj el! Elotted az elet!!

18/L

2011. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elozo voltam....

Ha kedved van beszelgetni, vagy csak siman ki szeretned onteni a szived, irj nekem egy privit!

2011. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem most is ez van:(

Nagyon fáj.:(

Ráadásul eddig jóban voltunk de a lány ki nem állhat engem és megkérte a fiút hogy soha többé ne találkozzon velem.:(

2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet ilyen!

Sőt mondok jobbat!

ÉN belezúgtam egy pasiba kb. másfél éve (!, az egyetlen gond, hogy két éve van barátnője...

Egyébként haverok vagyunk és minden 7végén beszélünk, ami rátesz a szenvedésemre még egy lapáttal...

Ezenkívül az sem könnyíti meg a dolgomat, hogy ő is fűz engem ezerrel...

18/L

2011. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!