Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akivel most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel most legjobb barátok vagyunk (én 19 éves fiú vagyok), szal tényleg mindent elmond nekem, meg mindent megbeszélünk, mivel nagyon hasonlítunk egymásra. Az a probléma, hogy beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá, mint barát tekinteni. Egy osztályba járunk, szóval kitörölni sem tudom az életemből. Meg nem is akarom, hiszen barátként ugyanúgy szükségem van rá, és nem bírnám ki nélküle. De másfelől meg azt sem bírom ki, hogy csak barátok vagyunk. Van valami megoldás?
2011. jan. 9. 18:14
1 2
 11/11 gabriell88 ***** válasza:

ezt úgy hívják érzelmi csapda.Hasonló helyzetben voltam nemrég én is, csak én lány vagyok.bevallottam neki 3x.elmondtam h én úgy veszem észre, nála is több ez már.Ő csak hárított, mint nálad is.Nálunk pedig volt csók is és ő adott ennél sokkal több jeleket is. Kiakadtam.Mondtam neki, hogy mostmár öntsünk tiszta vizet a pohárba, összevesztünk.ő nem akar erről velem beszélni, így eldöntöttem, hogy nem keresem többet.Oda a barátság is.

A tanácsom a következő: tudja mit érzel iránta, és ha abba tévhitbe ringatod magad, hogy ha nem lépsz akkor ugyan úgy barátok maradtok akkor azt kell, hogy mondjam tévedsz!Mert benned megváltozott valami, nem lesz olyan, mint régen!Titkolhatod, elnyomhatod, de nem segít attól csak rosszabb lesz, mert egy idő után felgyülemlik és robbani fogsz.

Mond meg neki, hogy döntsön.És ha továbbra is az a válasza h nem, akkor nem thetsz mást, mint hanyagolod, addig míg el nem felejted.Később is fellehet eleveníteni egy barátságot.

2011. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!