Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el a tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a tanárom?

Figyelt kérdés
ha zavarba tudom hozni az jó jel már?
2011. jan. 9. 19:00
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
hány éves vagy? ő hány éves?
2011. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
18.38
2011. jan. 9. 19:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarod rugatni a munkahelyéről, akkor csináld csak...

Egyébként az, hogy zavarba tudod hozni, még nem jelenti azt, hogy gyerekekkel akar kezdeni.

2011. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Menj oda hozzá, négyszemközt mondd neki, hogy nem érted rendesen az anyagot, és kérdezd meg, h tud-e valakit ajánlani, aki korrepetálná. Ha magát mondja, a vonzalom kölcsönös, ha valami haverját, vagy más diákot, akkor hagyd szerintem.
2011. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez fellángolás hagyd...nem fogja magát bajba keverni vagy kirugatni az állásából.....ez TUTI fiatal vagy még hozzá...max egy kis friss húsnak nézne de azzal annyit értek el...hogy téged mindenki szekálni fog...vagy mind2 kirudják és tönkre teszed eddigi munkáját éveit suliba...ha ezt akarod....
2011. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ez a te iskoládba és az ő állásába kerülhet?
2011. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
ne akard, főleg akkor ne, ha van családja! Egyáltalán milyen tanár ő? Apakomplexus?
2011. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
én is próbálkoztam még anno ilyesmivel én voltam akkor 16 ő 29, de én nem csábítottam mert már előtte is úgy éreztem h nagyon szimpatizál velem ami különösen furcsa volt mert sose figyeltem az óráin és mindig rossz jegyeket kaptam. felajánlotta magától a segítségét 2x találkoztunk korep gyanánt, mivel pénzt nem fogadott el a második után elvittem moziba amit meg érdekes módon egyből elfogadott, bár csinos nő volt és ezt mindenki így gondolta a suliba rájöttem h azért ez nem játék és végül nem találkoztam vele sulin kívül többet.
2011. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
előző válaszoló vagyok most már 20 és F
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!