Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merem megszolitani vagy elhivni valahová mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a suliban tetszik egy lány.A probléma ott kezdödik hogy ő a tanárom.Nincs olyan nagy kor különbség max 1-2év.Elég ritkán látom mivel 1héten 1x van suli,esti tagozaton tanulok.Minden orán legalább 1x dolgozatot irunk és akkor odajön és mintha szemezni szeretne sokáig bámulunk egymásra,vagy csak én hiszem azt^^

Kicsit bátortalan vagyok nem merem elhivni vagy olyan modon közeledni hozzá.

Mit javasoltok mit kellene tennem? 23/F


2009. jan. 30. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, amíg a tanárod, addig ne kezdj vele. Abból neki is, neked is bajod lehet. Nem tudom milyen suli ez (azon túl, hogy esti), de ha hamar, mondjuk egy éven belül végzel, akkor bírd ki addig. Ha lépnél, akkor hívd meg egy beszélgetős helyre, pl teaházba, ott kiderítheted, hogy mi az ábra.
2009. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis dolgozoknak add éretségi papirt.
2009. jan. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!