Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy egy srác szerelmet vallott nektek, nemet mondtatok és később rájöttetek, hogy nagy hiba volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek a legjobb barátja vagyok. Tudja, hogy szeretem (én is bejövök neki), de nem szeretne velem járni, mert úgy érzi nem működne (szerintem meg azért, mert túlságosan barátok vagyunk) Lehet, hogy később rájön, hogy hiba volt nemet mondani? És, hogy erre esetleg ráeszméljen mit kéne tennem?
2011. jan. 10. 15:40
 1/5 acel ***** válasza:

Hogy mit kellene azt nem tudom talán az idő segít ha hibázott akkor úgyis mondani fogja később vagy jelzi egyértelműen. Az én történetem is hasonló,

Netről megismertem egy lányt, először tényleg csak barátkozási szándékkal, leveleztünk elég sokat írogattunk egymásnak gyakorlatilag mindent, de az néhány levelében már nem volt egyértelmű hogy most akkor ő össze akarna jönni velem vagy csak furcsán fogalmaz. Én inkább rákérdeztem erre azt mondta hogy csak a fogalmazását értettem félre, minap beszéltem vele msn-en és egyértelműen úgy kérdezgetett hogy mit szólnék hozzá ha... nem mondta ki de egyértelmű volt ekkor mondtam hogy ezt már tisztáztuk hogy csak barátság és nem más, azt válaszolta hogy szívesen kitörölné azt amit akkor írt. Most meg dilemmában vagyok hogy összejöjjek vele és elveszítsek esetleg egy barátot, vagy ne és ezzel kissé megsérteném.

2011. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Viki233 ***** válasza:
sztem semmit ne tégy, jobb h csak barátok vagytok.mert abból nem lesz jó ha összejöttök ,mert ha netán összevesztek vmiért és szakítás lesz akkor már a barátság sem él.tapasztalat
2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kriszti83 ***** válasza:
Nem. Ne toljátok el a abrátságotokat, ha úgy érzitek nem lenne jó a párkapcsolat. Utána már 2 szék közül a fogtok ülni.
2011. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszti83 ***** válasza:
a földön
2011. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az a gond, hogy mivel én szerelmes vagyok belé, ezért barátnak maradni elég nagy szenvedés, szal mindenképp kicsit meg kell lazuljon a kapcsolat:S
2011. jan. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!